Dětská pokožka je velmi jemná a citlivá, a proto potřebuje speciální péči. Bio kosmetika NAOBAY neobsahuje žádné syntetické přísady, které by mohly způsobovat alergie a díky tomu je šetrná i k té nejjemnější pokožce.

Přírodní kosmetika pro citlivou pokožku

Přírodní kosmetika je tím nejlepším, co můžete svému tělu dopřát. Je jemná a šetrná i k velmi citlivé pokožce, protože neobsahuje žádné syntetické látky ani barviva, která mohou způsobovat alergie. Významnou značkou bio kosmetiky je společnost NAOBAY pocházející ze Španělska. Produkty této značky jsou opatřeny certifikáty kvality Cosmos organic – disponují tedy nejvyšším možným evropským certifikátem udělovaném bio kosmetice.  Produkty jsou dermatologicky testovány a jsou vhodné i pro vegany. Obsahují pouze rostlinné složky, které jsou pečlivě vybírány tak, aby splňovaly přísné podmínky kvality.

To nejlepší pro dětskou pokožku

Dětská pokožka je velmi citlivá, a proto potřebuje speciální péči. Španělská značka NAOBAY vyvinula dětské tělové mléko, které svou hedvábnou strukturou hydratuje a pečuje i o tu nejcitlivější pokožku. Pečující tělové mléko obsahuje sladký mandlový olej a heřmánkový extrakt, které pokožku zklidňují a zjemňují. Jemná konzistence mléka se snadno vstřebává a pokožka je tak do hloubky hydratovaná.

  REKONSTRUKCE ROKU zná své vítěze

Všechny produkty značky NAOBAY jsou uzpůsobeny pro citlivou dětskou pokožku. Neobsahují silikony, vazelínu, minerální oleje ani parabeny. V nabídce najdete dětské mycí gely, šampony, ale i krémy na tělo nebo opruzeniny, které mají speciální pečující složení. Produkty obsahují extrakty z mnoha různých rostlin, jako je měsíček, který velmi účinně zklidňuje pokožku, heřmánek nebo sladový ječmen. V produktech najdete také přírodní oleje jako je jojobový olej nebo šáchorové mléko. Ty zajišťují dostatečnou hydrataci, zvláčňují a vyživují pokožku.

Post by admin

Related post

Služby Zprávy

PR článek a jeho účel

Služby

Optimalizace webových stránek – SEO – co to vlastně je?

Comment(0)