- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiOsušky? Plážové vybavení, které je na dovolené nezbytností!

Osušky? Plážové vybavení, které je na dovolené nezbytností!

-

- Komerční sdělení -aktuality

Jsem puntičkář a přiznám se, že když má žena balí kufry na dovolenou, musím si jejich obsah vždy precizně zkontrolovat. Jsem prostě už takový a nejinak tomu bylo i v loni, kdy jsme měli odjíždět na dovolenou, a já se ženy zeptal, zda mi do kufru zabalila alespoň tři osušky. Plážové osušky jsou pro mne osobně na dovolené nutností a byl bych velmi zklamaný, kdybych si musel posléze na samotné dovolené kupovat levnou nesavou osušku, která by nevydržela ani do naší zpáteční cesty. Manželka samozřejmě zapomněla a to i přesto, že jsem zrovna kupoval dvě nové osušky. Před samotným odjezdem jsem tak překontroloval naprosto všechna zavazadla a své nové velké plážové osušky do nich radostně přidal.

Osušky plážové jsou nejen k moři jako dělané

Víte, proč jsou pro mne u moře tak nesmírně důležité kvalitní osušky? Plážové ručníky všeho druhu, se kterými jsem se doposud setkal, mi nikdy nevydržely déle jak jednu letní sezónu. Miluji totiž plavání a to nejen v moři. Tudíž se vždy po dovolené v Řecku, kam pravidelně s manželkou a dětmi jezdíme, vydáváme k českým rybníkům, kam si tyto plážové osušky rovněž beru s sebou. A pokud by se osuška začala třepit, ztrácela by savost či by pouštěla vlákna, byl bych nesmírně rozhořčen. Jelikož si potrpím na kvalitní věci, chci mít po ruce vždy i kvalitní osušku, kterou využiji například i v sauně, kam chodím rovněž velmi často relaxovat.

Plážové osušky mají své místo i v naší koupelně

Plážové osušky k moři mají dokonce své čestné místo i v naší koupelně. Díky tomu, že jsou vyrobeny ze 100% bavlny a jsou naprosto ultra savé, jsem si čtyři kusy těchto pomocníků musel pořídit i domů. Je naprosto jedno, že jsou osušky plážové určené především k vodě. Klasický ručník mi není bohužel tak dobrým společníkem, jako právě tyto osušky. Tudíž jsem si ve velmi krásném modrém designu pořídil i takovýto set ručníků do naší zmodernizované koupelny.

Mohlo by se vám líbit

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...
- Komerční sdělení -zpravy

Ratanový nábytek zažívá velký návrat: proč si ho pořídit?

Ratanový nábytek se opět vrací do módy a není proto divu, že se s ním můžeme v interiérech i...

Už jste četli?

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje