Jsem puntičkář a přiznám se, že když má žena balí kufry na dovolenou, musím si jejich obsah vždy precizně zkontrolovat. Jsem prostě už takový a nejinak tomu bylo i v loni, kdy jsme měli odjíždět na dovolenou, a já se ženy zeptal, zda mi do kufru zabalila alespoň tři osušky. Plážové osušky jsou pro mne osobně na dovolené nutností a byl bych velmi zklamaný, kdybych si musel posléze na samotné dovolené kupovat levnou nesavou osušku, která by nevydržela ani do naší zpáteční cesty. Manželka samozřejmě zapomněla a to i přesto, že jsem zrovna kupoval dvě nové osušky. Před samotným odjezdem jsem tak překontroloval naprosto všechna zavazadla a své nové velké plážové osušky do nich radostně přidal.

Osušky plážové jsou nejen k moři jako dělané

Víte, proč jsou pro mne u moře tak nesmírně důležité kvalitní osušky? Plážové ručníky všeho druhu, se kterými jsem se doposud setkal, mi nikdy nevydržely déle jak jednu letní sezónu. Miluji totiž plavání a to nejen v moři. Tudíž se vždy po dovolené v Řecku, kam pravidelně s manželkou a dětmi jezdíme, vydáváme k českým rybníkům, kam si tyto plážové osušky rovněž beru s sebou. A pokud by se osuška začala třepit, ztrácela by savost či by pouštěla vlákna, byl bych nesmírně rozhořčen. Jelikož si potrpím na kvalitní věci, chci mít po ruce vždy i kvalitní osušku, kterou využiji například i v sauně, kam chodím rovněž velmi často relaxovat.

  Zdravé Vánoce

Plážové osušky mají své místo i v naší koupelně

Plážové osušky k moři mají dokonce své čestné místo i v naší koupelně. Díky tomu, že jsou vyrobeny ze 100% bavlny a jsou naprosto ultra savé, jsem si čtyři kusy těchto pomocníků musel pořídit i domů. Je naprosto jedno, že jsou osušky plážové určené především k vodě. Klasický ručník mi není bohužel tak dobrým společníkem, jako právě tyto osušky. Tudíž jsem si ve velmi krásném modrém designu pořídil i takovýto set ručníků do naší zmodernizované koupelny.

Post by admin

Comment(0)