Konečně se nám začalo období jara. Sněhové vločky se nám roztály, všude slyšet štěbetání ptáčků a žblnkot tekoucí řeky. Pomalu začneme uklízet svůj šatník a měnit zimní kabáty za jarní. Tím, že přišla jaře, přišla i nová móda kabátů. Dnes si budeme hovořit o tom jaký kabát by neměl chybět ve vašem šatníku a jak ji sladíme s koženými kabelkami.

Jako první jarní kabát jsou takzvané pláštěnky. To znamená konec hrubých podšívek, ve kterých Vám je teplo. Na řadu přicházejí lesklé pláštěnky, které budou obsahovat mnoho knoflíků. Jak víme, knoflíky byly kdysi IN, pak se to ztratilo a nyní se opět začaly nosit a musíme uznat, že jsou opravdu luxusní. Ilustraci Vám ukážeme lesklý plášť v krémové barvě, který sladíme s koženou kabelkou. Jelikož tento kabát dá se říci, že je neutrální zvolíme k němu čokoládovou koženou kabelku, která bude dokonale harmonicky ladit s kabátem. Stačí zvolit černé kalhoty k nim černé mokasíny se zlatou aplikací, plus šperky ve zlaté barvě a dokonalý outfit bude na světě.

Pokud milujete bílou barvu, určitě si doplňte šatník bílým jarním kabátem. Bílá je neutrální a výborně se hodí k barevným outfitům, ale i neutrálním. Bílá je sama o sobě krásná a dokonale zvýrazní i vaši tvář. Ale jak víme na bílý kabát si třeba dávat pozor, jen malá nepozornost a kabát zůstane špinavý, ale musíme uznat vyplatí se to kvůli jeho barvě. Jak jsme vzpomínali k bílé se hodí každá barva kabelek, ale pokud chcete být jiná a výjimečná můžeme zvolit černé džíny, hnědé kotníkové kozačky a na závěr to rozbijeme burgundskou koženou ledvinkou která se tam dokonale hodí. Co říkáte?

  3 díly seriálu Jak jsem poznal vaši matku, které vás dostanou do Vánoční nálady

Ledvinku můžeme zapnout kolem kabátu, která poslouží i jako doplněk, ale i jako opasek.

Opět nám do módy přišly kárované věci. Tyto kárované vzory snad nikdy neviděl z módy. Ale my jsme rádi, protože jsou opravdu stylové. Ale ještě jsme tu asi neměli károvaný kabát v barevném provedení, je opravdu luxusní a stylový. Podle nás díky těmto barevným kombinacím je jedinečný a dokonale se hodí tmavohnědá crossbody kožená kabelka s kováním z tmavého stříbra. výborně se k tomuto outfitu hodí bílá halenka, modré potrhané boyfriend džíny a jako obuv bychom zvolili černé kotníkové kozačky.

Jako další, který by neměl chybět ve vašem šatníku je kabát v pastelové barvě. Musíme připomenout, že pastelové barvy jsou hitem letošního roku 2019 a jsou opravdu krásné. Tyto kabáty jsou trendem a jsou podobné stylu ponča. Mají krásné asymetrické střihy a dokonale se tento typ kabátu hodí každé ženě různé postavy. Jak víme pastelové barvy jsou krásné díky jejich jednoduchosti a jemnosti barvy. K tomuto jarnímu kabátu bychom zvolili modré džíny a jako výrazný doplněk bychom zvolili koženou čokoládovou kabelku, kterou můžeme nosit v ruce nebo přes rameno. Jako obuv můžeme zvolit béžové lodičky.

Milé dámy doufám, že se Vám blog líbil a inspirovali jste se těmito jarními kabáty.

  Luxusní svatební šaty bych za žádnou cenu neměnila

Zdroj obrázků: www.google.cz

Post by admin

Comment(0)