- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiPerfektní kabelka do práce a co k ní?

Perfektní kabelka do práce a co k ní?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Zajímalo by Vás jaká kabela je nejideálnější do práce? Dnes si budeme hovořit o tom, jakou správnou kabelku si koupit a co k ní můžeme nosit. V první řadě by měla být hlavně vyrobena z kvalitního materiálu. Tím, že ji nosíme alespoň 5 krát týdně by měla v podstatě vydržet delší dobu. Samozřejmě Vám vydrží taková, do které investujete o trošku více peněz, než do umělých kabelek. Jak víme kožené výrobky se vyráběly jako první. A to ať už boty, kožichy, čepice, a samozřejmě i tašky, které využívaly ženy na nákupy a chlapi na pastvu zvířat. Tímto chci poukázat na jejich kvalitu a možná ještě teď někde najdete starou koženou tašku nebo kabelku, kterou nosili vaši starý rodiče a zjistíte, že v podstatě nemá žádné známky roztrhání nebo popraskání.

Formát A4

Perfektní kabelku vhodnou do práce bychom měli mít hlavně kvalitní koženou a s velikostí formátu A4. Řekneme Vám také proč. Tato velikost je určena hlavně na to, aby se Vám vešly dokumenty a hlavně aby nebyly pomačkané a zdeformované strany. Pracovní kabelka by měla mít alespoň jednu, nebo dvě velké komory, které jsou samozřejmě výhodou protože do ní směstnají i svou kosmetiku. Dále by měla mít dvě komory určené na mobil a dokumenty plus jednu malou komoru se zipem.

Barva

Při výběru barvy kožené kabelky byste měli zvážit i barvu. My bychom spíše volili tmavší barvy. Při těchto barvách se nemusíte obávat, že se Vám nehodí ke vašemu outfitu.

První tip

Na začátek jsme Vám vybrali luxusní koženou kabelku- v černé barvě. Jak vidíte tato kabelka na pohled působí opravdu luxusně a jedinečně. Tato kabelka splňuje všechny kritéria, které by měla správná kabelka do práce mít. Je matná a zdobí ji jednoduché kované aplikace ve stříbrné barvě. Jak outfit bychom mohli zvolit červené kalhoty s červeným sakem k tomu luxusní lodičky v černé barvě a dokonalý outfit do práce je na světě.

Druhý tip

Tento tip kožené kabelky je v podstatě výraznější barvy, ale dokonale se hodí k outfitu, který jsme vybrali. Takže zvolíme modré džíny, které si zahneme odspodu, abychom měli odkryté kotníky. Bude to dokonale vypadat, věřte nám. Jako vrchní díl bychom zvolili bílou halenku a k tomu černé sako. Obuv bychom zvolili černé kotníkové kozačky. Tento tip outfitu je jednoduchý, ale určitě s touto koženou kabelkou artemisa bude jedinečný.

Třetí tip

Jako poslední kousek  kožené kabelky je kabelka Laurika v béžové barvě. Béžová je super. Dokonale se umí sladit s různými barvami. Jak outfit k této kožené kabelce bychom mohli zvolit jemně růžové kalhoty s vysokým sedem k tomu zajímavou bílou halenku s krajkou a volány. Obuv můžeme zvolit krémové sandály.

Milé dámy, doufáme, že jste si i vy naši oblibu v těchto kožených kabelkách a věříme, že budete sahat po kvalitních výrobcích.

Zdroj obrázků: www.google.cz

Mohlo by se vám líbit

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především z Japonska a Korey, zapomínáme většinou na to, že za...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...

Už jste četli?

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje