Konec léta neznamená, že bychom nemohli využít posledního sluníčka a koupání v teplém Jadranském moři. Tuzemští turisté míří i na sklonku sezony na jih, aby načerpali síly před dlouhou zimou, dobili baterky před nadcházejícím deštivým a mrazivým počasím. Proč nevyužít příležitosti cestovní kanceláře Eliška, která nabízí Chorvatsko levně?

Ubytování v hotelích, penzionech i apartmánech

Bezproblémovou dovolenou pro rodinu, partu kamarádů i sportovní oddíl na soustředění tak lze v Chorvatsku levně pořídit úplně bez problémů. Objednávka přes internet u cestovní agentury je rychlá a snadná, kancelář ručí za objednané pobyty u přímých pronajímatelů. Do Chorvatska se cestovatelé dopraví sami vlastním vozem a dále už si užívají slunných dnů u slaného moře. K dispozici jsou jak pobyty v hotelích, penzionech, tak apartmánech. V nabídce si vyberou i náročnější turisté, kteří touží po soukromí, tak větší skupiny, jež více upřednostňují vlastní stravu a pobyt v apartmánech.

Zařízené apartmány pro šest osob a více v blízkosti oblázkové pláže s pozvolným přístupem do vody se dají pronajmout za necelou tisícovku na den, což v součtu vychází levněji, než kdybyste vyrazili do penzionu v českých horách. Pod pojmem Chorvatsko levně se skrývá například apartmán se čtyřmi místnostmi, které pojmou až šest dospělých a dvě děti. Ve třech ložnicích jsou manželské postele, noční stolky, skříně na prádlo, lůžka pro děti a lampičky. Kuchyně jsou vybaveny lednicí, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou, sporákem s troubou, jídelním stolem, nádobím, příbory a jídelním nábytkem. V koupelně bývá sprcha, toaleta, ručník a toaletní papír. Kdo touží po dovolené bez závislosti na organizovaném stravování a upřednostňuje svoji kuchyni, bude v apartmánu nadmíru spokojen.

  USA, Kanada to je cestování snů

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

PressExpress.cz

iZpravyDnes.cz

Novinky-Zpravy.cz 

Comment(0)