- Komerční sdělení -zeny
CestováníChorvatsko levně – zvláště na sklonku sezony

Chorvatsko levně – zvláště na sklonku sezony

-

- Komerční sdělení -aktuality

Konec léta neznamená, že bychom nemohli využít posledního sluníčka a koupání v teplém Jadranském moři. Tuzemští turisté míří i na sklonku sezony na jih, aby načerpali síly před dlouhou zimou, dobili baterky před nadcházejícím deštivým a mrazivým počasím. Proč nevyužít příležitosti cestovní kanceláře Eliška, která nabízí Chorvatsko levně?

Ubytování v hotelích, penzionech i apartmánech

Bezproblémovou dovolenou pro rodinu, partu kamarádů i sportovní oddíl na soustředění tak lze v Chorvatsku levně pořídit úplně bez problémů. Objednávka přes internet u cestovní agentury je rychlá a snadná, kancelář ručí za objednané pobyty u přímých pronajímatelů. Do Chorvatska se cestovatelé dopraví sami vlastním vozem a dále už si užívají slunných dnů u slaného moře. K dispozici jsou jak pobyty v hotelích, penzionech, tak apartmánech. V nabídce si vyberou i náročnější turisté, kteří touží po soukromí, tak větší skupiny, jež více upřednostňují vlastní stravu a pobyt v apartmánech.

Zařízené apartmány pro šest osob a více v blízkosti oblázkové pláže s pozvolným přístupem do vody se dají pronajmout za necelou tisícovku na den, což v součtu vychází levněji, než kdybyste vyrazili do penzionu v českých horách. Pod pojmem Chorvatsko levně se skrývá například apartmán se čtyřmi místnostmi, které pojmou až šest dospělých a dvě děti. Ve třech ložnicích jsou manželské postele, noční stolky, skříně na prádlo, lůžka pro děti a lampičky. Kuchyně jsou vybaveny lednicí, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou, sporákem s troubou, jídelním stolem, nádobím, příbory a jídelním nábytkem. V koupelně bývá sprcha, toaleta, ručník a toaletní papír. Kdo touží po dovolené bez závislosti na organizovaném stravování a upřednostňuje svoji kuchyni, bude v apartmánu nadmíru spokojen.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

PressExpress.cz

iZpravyDnes.cz

Novinky-Zpravy.cz 

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje