- Komerční sdělení -zeny
Móda a StylDejte svému oblečení druhou šanci, pošlete ho dál

Dejte svému oblečení druhou šanci, pošlete ho dál

-

- Komerční sdělení -aktuality

Kdysi z nouze ctnost, dnes velký trend. Mluvíme o nakupování, a potažmo prodeji obnošeného oblečení. Zatímco v minulosti se takový prodej až na vzácné výjimky odehrával prostřednictvím second handů, dnes lidé prodávají a kupují přímo. Těmto aktivitám se věnují zejména lidé, kteří se snaží žít udržitelným životním stylem. Nejčastěji se tak děje na facebookovém tržišti nebo prostřednictvím nějaké mobilní aplikace.

Oblečení pro děti

Pokud jde o nákup obnošeného oblečení, to první, co vás pravděpodobně napadne, je oblečení pro děti. A zcela po právu, právě dětského oblečení z druhé ruky se tradičně prodává nejvíc, a to bez ohledu na to, zda využíváte nějaká virtuální tržiště nebo klasické kamenné second handy. Pokud jste úsporná a máte dobře vychované děti, sezónní oblečení můžete prodat téměř za stejné peníze, za které jste jej koupila. Týká se to zejména:

  • Zimních bund a lyžařského oblečení
  • Oblečení pro nejmenší
  • Botiček pro malé děti

Oblečení pro vás

Z druhé ruky ovšem může koupit i zajímavé kousky do svého vlastního šatníku. Tím spíše, že v poslední době dělá čistku ve skříni čím dál více lidí a do prodeje tak jdou prakticky nenošené kousky, které se původní majitelce nehodily k jejímu stylu. Většinou se prodávají za zlomek původní ceny, a pokud vám sednou, uděláte skvělý nákup za pár korun. Pokud oblečení kupujete, je dobré se domluvit na osobním předání, abyste si ho mohla prohlédnout a nejlépe i vyzkoušet. Nebudete ho pak muset posílat zpět, když nebude sedět.

Podobným způsobem se ovšem můžete zbavit i oblečení, které už nebudete nosit, ale je stále ještě v dobrém stavu. Nemůžete sice očekávat, že na prodeji oblečení z druhé ruky bůhvíjak vyděláte, ale těch několik stokorun či tisícikorun navíc může být i tak příjemným zpestřením rodinného rozpočtu. Tím spíše, že prodej po internetu není časově náročná záležitost.

Mohlo by se vám líbit

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...
- Komerční sdělení -zpravy

Ratanový nábytek zažívá velký návrat: proč si ho pořídit?

Ratanový nábytek se opět vrací do módy a není proto divu, že se s ním můžeme v interiérech i...

Už jste četli?

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje