- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiChcete se efektivně naučit cizí jazyk? Metoda Imitum je...

Chcete se efektivně naučit cizí jazyk? Metoda Imitum je ideální příležitostí!

-

- Komerční sdělení -aktuality

Jistě si už většina z nás uvědomuje, jak je důležité v dnešní době umět jazyk. Nejenže to po nás vyžaduje téměř každý zaměstnavatel, jelikož bez cizí řeči se většinou už v zaměstnání neobejdeme. Také pokud rádi cestujeme, je potřeba se domluvit na základních věcech, ať už komunikujeme v hotelu, na letišti, nebo v obchodě, všude je jazyk důležitou součástí našeho života! Pokud s tím již nějakou dobu bojujete, ale stále jste zaseknutí na začátečnické úrovni a rádi byste se posunuli dál, nová metoda Imitum bude řešením!

Co je to metoda Imitum?

Metoda Imitum je zcela inovativní řešení, jak se efektivně naučit jazyk.Metodu Imitum využilo více jak 5000 uživatelů ve více jak 14ti jazycích, do kterých je metoda také přeložena. Její postup je zcela opačný, než je běžná výuka ve školách, nebo jazykových kurzech. Naučit se cizí jazyk se leckdy opravdu tvrdý oříšek, zejména pokud chcete mluvit plynule a bez zbytečných překladů do mateřského jazyka. Metoda Imitum využívá způsob výuky takový, že se učíte rozumět celku (příběhu, nebo větě) jelikož se to mnohem efektivnější, než se biflovat jednotlivá slovíčka a poté se je teprve obtížně skládat do vět. Je to jako skládanka, protože ta se vám taky lépe skládá, když už dopředu víte, jak má vypadat hotová. Tímto způsobem využíváte svoji logickou paměť, která je mnohem účinnější než paměť mechanická (biflování). S rostoucím věkem se navíc logická paměť ještě zlepšuje, na rozdíl od té mechanické.

 

start_cz

Výuka v praxi

Do dlouhodobé paměti se snáze ukládají slovíčka, které slyšíme zakomponované v kontextu slovních spojení, vět nebo v souvislosti s nějakým tématem. Výukové materiály pro metodu Imitum proto obsahují celé rozhovory, díky nimž se dokážete s jazykem lépe sžít a časem také napodobit věty z každodenních konverzací. Ve větách se zároveň naučíte gramatiku a nová slovíčka.

 

Kde Imitum najdete?

Výuku Imitum lze efektivně využít pomocí moderních technologií, jako například na vašem Smart phonu, tabletu, počítači, nebo notebooku.

 

Autor článku: Štěpánka Pírková

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje