- Komerční sdělení -zeny
Móda a StylClip in vlasy vám prodlouží účes

Clip in vlasy vám prodlouží účes

-

- Komerční sdělení -aktuality

Která z nás by nechtěla dlouhé vlasy. Jenže koho by bavilo se o ně neustále starat, umývat je a čekat hodiny, než uschnou? Právě tenhle problém parádně vyřeší clip in vlasy, které si nasadíte prostě jen tehdy, když se vám dlouhé vlasy hodí.

Jak už napovídá název, clip in vlasy se k přírodním vlasům připevňují pomocí klipů (spon). Není to vůbec těžké, na internetu najdete spoustu návodů a v podstatě jde hlavně o to, abyste prameny rovnoměrně uspořádala po celé hlavě. Samotné připnutí klipu není složité, nevyžaduje žádné odborné znalosti ani technické vybavení.

Připevnění trvá několik minut v závislosti na zručnosti. Prakticky okamžitě si tak sama vykouzlíte delší a bohatší účes, co vypadá jako ze salonu.

Větší objem a široké možnosti úprav

Poctivé clip in vlasy jsou vyrobené z pravých lidských vlasů, takže textura i pocit na dotyk korespondují s vašimi vlastními. Rozdíl nikdo nepozná, dokud si je nesundáte.

Protože jde o lidské vlasy, je možné s nimi zacházet jako s vlastními. Samozřejmě je třeba je čas od času umýt, dají se barvit, aby odpovídaly vašemu barevnému odstínu, žehlit i natáčet, když si budete tvořit speciální účes.

Clip in vlasy přidají nejen na délce, ale také na objemu. U toho však záleží, jakou kvalitu zvolíte. Když si objednáte vlasy z Číny, je možné, že nebudou tak bohaté a brzy se zlomí klip, pomocí kterých je připevňujete. Doporučujeme radši investovat o pár stovek více a získat opravdovou kvalitu. Clip in vlasy levně v Česku nabízí e-shop TvojeVlasy. Ceny se pohybují asi od tisíce do tří tisíc korun podle délky, což vůbec není tak strašné. U platby předem je poštovné zdarma a ke každé objednávce dostanete dárek. Když dáte obchodu lajk na Faceooku, obdržíte navíc 10% slevu.

Bez poškození

Při prodlužování vlasů, u kterého se nový vlas pomocí speciálního lepidla, tepla a ultrazvuku, připevňuje k tomu starému, přírodní vlasy trpí. Jsou vystaveny dlouhému napětí folikulu a to jim nesvědčí. Clip in vlasy tohle nedělají, vlasy nikterak nezatěžují. Navíc je na hlavě nemáte celý den, sundáte je, když jste doma nebo jdete spát. A to je právě ta největší výhoda. Není to na stálo, používáte je jen podle potřeby.

Mohlo by se vám líbit

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především z Japonska a Korey, zapomínáme většinou na to, že za...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...

Už jste četli?

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje