- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiAukce obrazů má jedinečnou atmosféru

Aukce obrazů má jedinečnou atmosféru

-

- Komerční sdělení -aktuality

Pokud máte adrenalin spojený pouze se sportem, tak to jste asi ještě nikdy nebyli na aukci obrazů. Zde totiž není o napětí nouze, ale jde o napětí příjemné, strhující, atmosféra vás pohltí a budete mít zajímavý zážitek, i když sami třeba nic dražit nebudete. Stačí zajít do Galerie Kodl v době, kdy se zde nějaká aukce obrazů koná, a zážitek máte jistý.

Aukce obrazů
Aukce obrazů

Částky někdy šplhají neuvěřitelně vysoko

Na aukci obrazů se můžete setkat s cennými a zajímavými díly. Někdy se vydraží za zlomek ceny, jindy se částka vyšplhá vysoko. U některých obrazů se lidé předhánějí a vzduchem mohou „létat“ téměř astronomické cifry. Pokud se o umění zajímáte a toužíte obohatit svou sbírku o nějaký nový kousek, vzhůru na aukci. V Galerii Kodl můžete vydražit i pěkný obraz bez obrovské velké umělecké hodnoty, který se vám bude zkrátka líbit a ozdobí váš interiér. Záleží jen na vás.

Jak se aukce zúčastnit

Aukce obrazů v pražské Galerii Kodl patří k slavnostním událostem a mívá bohatou účast. Chcete se také zapojit? Pak potřebujete své dražební číslo, které získáte za zálohu. Vyplatí se přijít s předstihem, protože prostory mnohdy praskají ve švech. Přihazujte rozumně, stanovte si určitý limit, který překročíte pouze o trochu, a v situaci, kdy nebude zbytí.

Aukce po telefonu

Možná jste nevěděli, že se aukce obrazů můžete zúčastnit i po telefonu. Je to krajní možnost pro ty, kteří nemohou přijít osobně, ale mají o nějaké dílo zájem. Zapotřebí je podepsat plnou moc k zastoupení během dražby, kterou najdete i na internetových stránkách této galerie.

Obrazy za miliony i tisíce korun

Pokud hodláte nakupovat, je účel návštěvy aukce obrazů jasný. Mnohdy zde padají částky v řádu statisíců i milionů korun, takže taková díla nebudou pro každého, nemusíte ale hned dražit, zážitek je i je taková unikátní díla vůbec vidět. Získat můžete i obrazy za slušnou cenu, které jsou krásné, a v obchodech s nábytkem takové určitě neseženete.

 

 

Mohlo by se vám líbit

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a jejich světlu trvá tak dlouho, než dosáhne Země, je možné,...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...
- Komerční sdělení -zpravy

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Už jste četli?

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje