- Komerční sdělení -zeny
BydleníNový projekt zkušených mistrů

Nový projekt zkušených mistrů

-

- Komerční sdělení -aktuality

Pokud je pro vás otázka kvalitního bydlení aktuálním tématem, tak je pro vás připraven mladý projekt stavějící rodinné domy na klíč.

Přesto, že se jedná o mladou společnost, která se nemůže pyšnit dlouhými roky na českém trhu, tak se můžete spolehnout na kvalitně odvedenou práci, na kterou budou dohlížet zkušení odborníci. K výběru je pro vás nachystáno několik druhů staveb, ze kterých si zvolíte tu, která pro vás bude ideální. Zvažujete dřevostavbu nebo nenecháte dopustit na zděné domy? Zvolte si podle svých představ.

15431-1

Váš dům, váš hrad!

Stavbyvedoucí, který má velmi úspěšnou praxi více než 35 let, se bude věnovat tomu, aby váš dům, ze zvoleného materiálu, odpovídal švýcarským, britským či kanadským certifikacím, podle vámi upřednostněných parametrů. Připravenou zárukou pro vás je automatické využívání kvalitních materiálů, které se postarají o prodloužení životnosti vašeho nového domu.

Pravá pálená a nízkoenergetická cihla POROTHERM je jedním ze základních stavebních kamenů – nízkoenergetické domy na klíč nikdy nebyly dostupnější. Cihla samotná je doplněna o kvalitní izolační materiály a pravou pálenou střešní tašku TONDACH s certifikační zárukou 33 let.

Díky celosvětově uznávaným certifikacím pro vás zajistíme vysokou kvalitu výstavby, nízkoenergetický provoz, term izolaci, akustiku a také projektové řízení výstavby zahrnující ošetření rizik během výstavby.

Hodně muziky, za málo peněz

Víme, že hodně z vás nemůže realizovat koupi domu především z finančních důvodů. Právě z tohoto důvodu můžete využít službu Dům za cenu nájmu. Nastavíme vám hypoteční úvěr tak, aby vás váš nový dům stál méně než obvyklý český nájem.

Kontaktovat nás můžete buď osobně, na naší pražské pobočce v ulici Ocelářská, na pobočce v Hradci Králové na Ulrichově náměstí či na zákaznické lince 607 407 507.

Obraťte se na nás. Rádi splníme váš sen o šťastném bydlení.

Mohlo by se vám líbit

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Fotokoutek na svatbu byl skvělou volbou

Fotokoutek na svatbubyl rozhodně skvělou volbou. Nápad patřil původně mé kamarádce a jejímu manželovi, který byl na naší svatbě...
- Komerční sdělení -zpravy

Plácne se letos Ježíšek přes kapsu a nadělí vám nový byt?

Letošní Vánoce mohou patřit mezi ty, na které nikdy nezapomenete! Důvod k tomu je ryze prozaický. Možná půjde o poslední...

Už jste četli?

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že...

Fotokoutek na svatbu byl skvělou volbou

Fotokoutek na svatbubyl rozhodně skvělou volbou. Nápad patřil původně...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje