Všichni nadšenci RC modelů pozor! Zdali hledáte stále místo, kde zakoupit kvalitní, ale přitom cenově dostupné RC modely, tak čtěte dále. Internetový obchod rckane.cz je opravdu nadupaný skvělím sortimentem! Naleznete zde modely aut, helikoptér, lodí, letadel a mnoho dalšího. Kromě produktů e-shop nabízí i níhradní díly v příadě potřeby a veškerého sortimentu potřebného k provozu vašich RC miláčků.

 

RC vtulníky

rc-vrtulnik-kt60-24ghz-t-series-s-kamerou-mjx-3ch-t640c

V kategorii RC vtulníků naleznete dvourotové, které jsou určeny spíše pro začátečníky, nebo jednorotové pro zkušenější uživatele. Všechny modely projdou důkladným testováním, zda splňují letové vlastnosti a odolnost, ještě dříve než jsou zařazeni do prodeje, aby jste byli s nákupem spokojeni. Ke vše vtulníkům, které u nás zakoupíte skladníme náhradní díly, takže se nemusáte bát, když se vám vás RC model pochroumá, a jednoduše objednáte novou součástku.

RC auta

rc-auto-licencovane-ferrari-ff-1-14-mjx

Při výběru modelu RC auta můžetre zvolit mezi variantou elektrického, nebo spalovacího motoru. RC auta na elektrický pohon jsou vhodná úplně pro každého. Potěší úplné začátečníky díky velmi jednoduché údržbě, ale zaujmou i profesionály například výkonnými střídavými motory, které co do rychlosti předčí i RC auta spalovací. Provoz RC elektrického auta je bezhlučný, takže ho s radostí můžete používat i doma, aniž by jste ostatní členy rodiny rušily. Naproti tomu modely se spalovacím mtorem uvítají spíše zkušení modeláři, jelikož je nutné pamatovat na správný záběh motoru, správného nastavení a použitá vhodného příslušenství. Odměnou za to je však nádherný žážitek, díky vysokému výkonu a charakteru spalovacích motorů.

  Meditujte, hýčkejte se a milujte sama sebe!

 

Novinka Kvadrokoptéra s fotoaparátem a kamerou

novinka-roku-2014-amewi-amx-51-kamera-foto-

Novinka roku 2014 Kvadrokoptéra nabízí možnost pořízení fotografií či videa přímo za letu, takže zážitek z výššin si můžete doprát i v pohodlí obývacího pokoje, až si záznamy budete zpětně pouštět! Navíc model je sestaven z šesti osé řídící jednotky, která zajišťuje stabilitu a přesné ovládání.

Jak vybrat správný obchod ke koupi RC modelu?

Asi nejdůležitějším aspektem při výběru obchodu bývají reference, nebo doporučení od známích. Pokud ovšem nic takového nemáte, dejte si pozor, kde budete RC model kupovat. Nejlepší varaintou je, že zvolíte specializovaný obchod, jelikož zde máte možnost dokoupit náhradní díly a vyhnete se velkým discontním řetězcům, kde toto zboží bývá se slevách nebo akcích.

 

Autor článku: Štěpánka Pírková

Related post

elektronika

Jednoduchost létání s RC modely

Comment(0)