- Komerční sdělení -zeny
BydleníHygge styl bydlení si zamilujete i vy. Čím se...

Hygge styl bydlení si zamilujete i vy. Čím se vyznačuje?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Už několik let jedeme na vlně euforie. Konečně se našel styl bydlení, který spojuje aktuální moderní trendy v podobě sedacího vaku nebo praktických rozkládacích křesel a pohodlí a lásku domova. Víte, v čem je hygge styl jedinečný? Pojďte se nechat inspirovat. 

Na vlně nekonečné pohody

Hygge je skvělý způsob, jak si dopřát radost ze života v každý den, kdy jste doma. Konec strohým prostorům, kde jste si báli odložit svou kávu. Hygge jede na pohodu – přírodní materiály a nábytkové úchytky, které evokují pocit, že jste ve správný čas na správném místě. Hygge je inspirativní interiér, kde vás budou napadat ty nejlepší životní moudra, proslovy, nápady pro váš business, nebo třeba náměty ke kreativnímu tvoření. Tady je doma. 

Barvy? Nepřehánět

Nenechte se zmýlit. Hygge sice představuje krásu a lásku domova, ale přeplácaný interiér určitě nehledejte. Vyznačuje se dobře zvolenými často přírodními materiály, které jasně definuje jedna dominantní barva. Budete si přát, aby byl prostor laděn do krémové, hnědé, nebo třeba šedavé barvy? Není problém. Celek dotvořte v monochromní celistvost, nebo volte několik výraznějších prvků, které rozbijí barevnou jednotu. A nejlépe uděláte, když bude zvolený prvek z přírodních materiálů. 

V hlavní roli světlo

Jednu specifičnost nelze hygge upřít – důraz kladený na osvětlení je skutečně působivý. Hra malých lampiček, závěsných svítidel, svíček a lampionů je skvělá. Pro bezpečnost doporučujeme volit svíčky elektrické, ty se hodí i do domácností s dětmi. Sednout si na chvíli na gauč, dát si dobrý nápoj a oblíbenou knihu, přikrýt se napodobeninou ovčí kůže a rozjímat, to je hygge. A když vás přepadne spánek, po ruce máte několik dokonale stylových polštářků. Jste přeci doma. 

Vůně dobrého čaje nebo kávy. Prostor, který láká k odpočinku i inspiraci. Hra světel a stylového nábytku. To je hygge. Tady jste doma.

Vysoké postele nejen pro seniory

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje