- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiJak vybrat vhodný telefon? Poradíme vám jak na to!

Jak vybrat vhodný telefon? Poradíme vám jak na to!

-

- Komerční sdělení -aktuality

Vánoce se blíží a chcete udělat pod vánočním stromečkem radost sobě, nebo svým blízkým právě mobilním telefonem? Nebo jednoduše váš stávající telefon splnil svůj úkol a je potřeba ho vyměnit na novější model?  Bohužel si nevíte rady, který z nabitého trhu najít, jelikož možností je opravdu spousta. Poradíme vám jak najít ten pravý a za bezkonkurenční ceny.

hledejceny_cz

Nejprve je důležité si ujasnit, co by měl váš mobilní telefon splňovat za parametry. Zda vám postačí klasický tlačítkový telefon pouze na odesílání sms zpráv a telefonování, nebo byste se rádi ostatním pochlubili s nejnovějším modelem na trhu, který je nadupaný nejmodernějšími funkcemi. Také je důležité jakému operačnímu systému dáváte přednost. Mezi nejvyhledávanější a nejmodernější patří Google Android, nebo jeho konkurence Apple iOS. Na chytrém portále mobily.hledejceny.cz jednoduše a přehledně najdete vše, co k výběru telefonu budete potřebovat. Jednoduše stačí zadat vámi požadované parametry a systém už automaticky přefiltruje, které telefony budou pro vás vhodné. Poté můžete vybírat. Velkou výhodou je také, že systém vám určí nejnižší cenu na trhu.

Samsung Galaxy S5

img

 

Samsung Galaxy S5

Společnost Samsung představuje novinku Galaxy S5, v řadě pátou generaci smartphonu Galaxy S. Mobilní telefon se může pochlubit zejména fotoaparátem s vybavením 16Mpx, které zejména uspokojí i nejnáročnější uživatele. Galaxy S5 má nejrychlejší automatické ostření na světě s rychlostí 0,3 sekundy. Pro uživatele, kteří hojně využívají internet, Samsung připravil inovativní Wi-fi technologii Downloas Booster, která zvyšuje rychlost datového přenosu pomocí Wi-fi a LTE současně.

Apple iPhone 5S

APPIPHONE5S64SGPro ty, kteří nefandí příliš velkým telefonům, se S5 od Apple jistě bude zamlouvat. Telefon se může pochlubit čtyř palcovým displejem, tudíž nebudete mít problém telefon držet jen v jedné ruce. Ty nejdůležitější okamžiky zachytíte pomocí 8 Mpx fotoaparátu s funkcí automatického ostření snímků. Telefon má zakomponován LED blesk pro focení v horších světelných podmínkách. Jako novinkou se může pochlubit čtečkou otisku prstů, umístěnou přímo pod displejem telefonu. Cena se pohybuje zhruba od 20.000 – 24.000 Kč. Díky stránkám mobily.hledejceny.cz zjistíme, kde je váš favorit zrovna nejlevnější.

Apple iPhone 5s

 

Autor článku: Štěpánka Pírková

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje