Jelikož vánoce se neúprosně blíží, tak by i váš věrný chlupatý přítel měl být bezesporu obdarován! Jistě se všichni shodneme, že největší radost psím mazlíčkům udělá právě kvalitní krmivo. Kvalitní stravu ovšem nemusí dostat pouze pod vánočním stromečkem, ale celoročně! Vyvážená strava přispívá pro dobrý růst a stav kloubů, srsti a zubů. Tak jako lidé potřebují jíst kvalitní potraviny, stejně tomu tak je i psů.

Jak poznat kvalitní krmivo?

92

Na trhu je nespočet značek krmiv a výrobků pro psy, který je ale ten správný a kvalitní? Bezesporu se mnoho chovatelů pídilo po složení krmiva pro svého psa. Bohužel bychom ale museli mít znalosti z oblasti chemie, zdravovědy, nebo potravinářství, abychom zaručeně poznali co je kvalitní a co naopak ne. Nevěšte však hlavu, podle našich typů zaručeně vyberete správné krmivo i vy! Hlavní je uvědomit si, že psi jsou masožravci, tudíž je důležitý, jaký podíl masa je v krmivu obsažen! Podíl masa by měl být nejméně 60%.  Kvalita krmiva pro psy by měla dosahovat určitého standardu – z deklarace na obalu by mělo být zřejmé, které konkrétní suroviny byly k výrobě krmiva pro psy použity. Dále by  krmivo mělo obsahovat málo sacharidů, jelikož psi si umí cukr v krvi syntetizovat, proto ho nemusí přijímat v krmivu. Na e-shopu www.nakrmpsa.cz najdete jedny z nejkvalitnějších krmiv pro svého psa, jelikož nabízí zboží mnoha značek a chutí s vytříbenou kvalitou.

  Aby vás nepotrápila invaze blech v domě

386

Granule pro psy

Jestliže váš pejsek nemá problém jíst granule a je na ně zvyklí už od malička, máte jeho stravování dost ulehčené. V dnešní hektické době si mnoho z nás jistě nemůže dovolit každodenně připravovat teplé jídlo pro psího kamaráda a tak varianta suché stravy je nejlepším řešením. Ovšem nepodceňujte výběr granulí a kupte pro psa opravdu vhodné.  Je důležité vybírat granule s ohledem na věk a aktivitu psa. Na trhu najdete granule pro štěňata, dospělé psi a seniory. Každé věkové odvětví potřebuje jinak vyváženou stravu a váš pejsek vám jistě v pozdějším věku poděkuje svou vitalitou.

baner_marp_1160x441

Autor článku: Štěpánka Pírková

Related post

Bydlení Zvířata

Kde nakupovat pro naše domácí mazlíčky?

Comment(0)

Leave a Comment