Vstoupit do manželského svazku znamená spoustu životních rozhodnutí, nastává mnoho změn a ještě je k tomu potřeba zorganizovat celý procesní, byrokratický i neoficiální, kolotoč. Správné datum svatby, svatební oznámení, výběr snubních prstýnků, půjčení či ušití svatebních šatů, zamluvení si prostoru pro svatební veselici, rezervace svatební cesty v cestovní kanceláři, sehnání financí na celou svatbu – není nic složitějšího než svatba. Alespoň to tak vypadá. S pomocí rodiny, přátel a agentury, která pomáhá s organizací novomanželských svazků, se málokterý novopečený pár neobejde.

Nechte organizaci svatebního obřadu na profesionálech

Pomocnou ruku v návrhu a tisku svatebních oznámení, svatebního menu, jmenovek ke stolům, etiket, programu a děkovných kartiček na výslužku podávají erudovaní specialisté ze studia Printia. Stačí vám obyčejné svatební oznámení tištěné na křídovém papíře v černobílém provedení? Není problém zauvažovat nad avantgardním způsobem tisku. Chcete mít okázalejší svatební oznámení, jaké se bude skvěle vyjímat na výstavce vašich rodičů? Nechte si zhotovit tisk na perforovaném papíře s luxusními doplňky, jako jsou kamínky, mašlička, fotografie či jiné zdobení.

  První máj, lásky čas aneb svátky a tradice spojené s prvním květnem

Ozdobná přezka, zajímavě poskládaná obálka anebo svatební oznámení s mašlí v krabičce jsou mnohé z variant, jaké studio Printia vyrábí téměř na počkání. Ke každé zakázce je přistupováno individuálně, s citem a pochopením. Smysl pro detail je krédem polygrafické společnosti zaměřené nejen na tisk svatebních oznámení. Kdo z novomanželů už očekává narození potomka, může si oznámení o narození dítěte nechat zhotovit v totožném duchu, jako byly pozvánky na svatbu. Obzvlášť početné příbuzenstvo ocení symboliku oznámení o svatbě a o příchodu miminka…

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

e-Zena.cz

MetSo.cz

40plus.cz

Comment(0)