- Komerční sdělení -zeny
ZdravíDukátek.cz - všechno, co jste chtěli vědět o zdraví...

Dukátek.cz – všechno, co jste chtěli vědět o zdraví na jednom místě

-

- Komerční sdělení -aktuality

Blížící se konec zimy je obdobím, kdy spousta lidí začíná řešit svou kondici, zdraví nebo váhu. Není se čemu divit. Řada z nás se cítí oslabená, trpíme nedostatkem světla, pořád ještě dlouhé zimní večery jsou na psychické i fyzické kondici znát. A aby toho nebylo málo, ze všech stran na nás útočí bacily.

Dukátek.cz
Dukátek.cz

A právě  v tuhle dobu si spousta lidí říká, že je nejvyšší čas se sebou začít něco dělat. Někoho motivuje zaplacená záloha za dovolenou, jiného vidina lepšího zdravotního stavu a odolnosti vůči respiračním nemocem, dalšího zase chuť pustit se do boje s jarní únavou dříve než přijde. Chci zhubnout, chci mít lepší kondici, chci být fit. Tyhle a podobné myšlenky se honí v hlavě spoustě lidem. Bohužel, málo kdo je dokáže realizovat. Důvod bývá mnohdy prostý. Chybí jim dostatek informací. Webů o zdraví je sice spousta, ale zdaleka ne všechny mají kvalitní obsah, a ne na každém se dočtete užitečné informace o zdraví.

Tohle tvrzení však vůbec neplatí o online magazínu se snadno zapamatovatelným názvem dukatek.cz. Na jednom místě najdete celou řadu článků o zdraví, pohybu i celkové pohodě člověka. Péče o zdraví začíná prevencí, proto zde nechybí ani tipy pro zdraví, či rady, jak předcházet nemocem.

dukátek 2

Zdraví a péče o tělo úzce souvisí s pohybem a zdravou výživou. Pravidelná a hlavně vyvážená strava, bohatá na všechny minerály, vitamíny a stopové prvky je základním kamenem k dobrému zdraví a vitalitě. Ti, kteří však nemají se zdravou výživou žádné zkušenosti často tápou a vůbec neví, kde začít. Velkým pomocníkem a inspirací bude pro všechny čtenáře Dukátku rubrika s recepty, v níž najdete super zdravé pokrmy plné vitamínů, ale také nejrůznější tipy na zdravé mlsání.

Dukátek bude vaší pokladnicí rad, tipů a nápadů, které vám pomohou na cestě za vaším snem, ať už je to štíhlá postava, pevnější zdraví nebo lepší kondice.

Mohlo by se vám líbit

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...
- Komerční sdělení -zpravy

Ratanový nábytek zažívá velký návrat: proč si ho pořídit?

Ratanový nábytek se opět vrací do módy a není proto divu, že se s ním můžeme v interiérech i...

Už jste četli?

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje