Našli jste svou spřízněnou duši? Dejte to světu najevo! Móda je také možností, jak ukázat, že k sobě patříte. Zejména, pokud máte stejný vkus.

Pokud máte to štěstí, že jste příznivci téhož stylu, proč si outfit nedoladit doplňky, které vás ještě více spojí? Možná nosíte stejné sportovní soupravy, ale sladit si můžete například i hodinky.

hodinky

Hodinky

Máte oba rádi italskou módu, potrpíte si na luxusní prvky, konzervativní styl a oblékáte se rádi formálně? Pokud vám jako dámám podpatky nedělají problém a ráda se prezentujete v sexy kostýmku, a váš partner také nepohrdne pohodlným sakem či košilí, doplňte svůj outfit o značkové hodinky Armani. Pro lidi jako vy jsou tyto hodinky jako stvořené, dámy si mohou vybrat z ocelových modelů s perleťovými ciferníky, pánové ocení tradiční jednoduchý styl ve zlatě nebo oceli s precizně vypracovanými prvky a rafinovanými detaily.

Pokud milujete přece jen o něco ležérnější styl a ideálním outfitem je pro vás stylové tričko a sexy košile v kombinaci s roztrhanými džínami, zajímat by vás mohla spíše značka Diesel, která v sobě spojuje rebelské prvky v kombinaci s vysokou kvalitou. Jste bláznivý párek, který je pro každé dobrodružství a rádi to prezentujete i svým vzhledem? Muži s výrazným vkusem si přijdou na své při doplnění outfitu výraznými hodinkami Diesel.

IMG_1981

Dámy, které touží experimentovat a projevit svou nespoutanou osobnost, si mohou vybrat z mnoha stylů, je jen důležité mít svou míru a jistý odhad toho, co je vkusné a co už se stává kýčem. Můžete například kombinovat jeden výrazný doplněk s klasickými kousky, abyste dosáhly image, kterou nikdo nepřehlédne. Při volbě výrazných kousků si uvědomte, že by neměly být více než dva najednou, aby výsledný efekt nepůsobil příliš vulgárně.

  5 důvodů proč jsou SPD boty na kolo lepší než běžné boty

Related post

Móda a Styl

Vyhrajte hodinky pro každou příležitost

Comment(0)