- Komerční sdělení -zeny
Móda a StylSlaďte se se svojí polovičkou!

Slaďte se se svojí polovičkou!

-

- Komerční sdělení -aktuality

Našli jste svou spřízněnou duši? Dejte to světu najevo! Móda je také možností, jak ukázat, že k sobě patříte. Zejména, pokud máte stejný vkus.

Pokud máte to štěstí, že jste příznivci téhož stylu, proč si outfit nedoladit doplňky, které vás ještě více spojí? Možná nosíte stejné sportovní soupravy, ale sladit si můžete například i hodinky.

hodinky
Hodinky

Máte oba rádi italskou módu, potrpíte si na luxusní prvky, konzervativní styl a oblékáte se rádi formálně? Pokud vám jako dámám podpatky nedělají problém a ráda se prezentujete v sexy kostýmku, a váš partner také nepohrdne pohodlným sakem či košilí, doplňte svůj outfit o značkové hodinky Armani. Pro lidi jako vy jsou tyto hodinky jako stvořené, dámy si mohou vybrat z ocelových modelů s perleťovými ciferníky, pánové ocení tradiční jednoduchý styl ve zlatě nebo oceli s precizně vypracovanými prvky a rafinovanými detaily.

Pokud milujete přece jen o něco ležérnější styl a ideálním outfitem je pro vás stylové tričko a sexy košile v kombinaci s roztrhanými džínami, zajímat by vás mohla spíše značka Diesel, která v sobě spojuje rebelské prvky v kombinaci s vysokou kvalitou. Jste bláznivý párek, který je pro každé dobrodružství a rádi to prezentujete i svým vzhledem? Muži s výrazným vkusem si přijdou na své při doplnění outfitu výraznými hodinkami Diesel.

IMG_1981

Dámy, které touží experimentovat a projevit svou nespoutanou osobnost, si mohou vybrat z mnoha stylů, je jen důležité mít svou míru a jistý odhad toho, co je vkusné a co už se stává kýčem. Můžete například kombinovat jeden výrazný doplněk s klasickými kousky, abyste dosáhly image, kterou nikdo nepřehlédne. Při volbě výrazných kousků si uvědomte, že by neměly být více než dva najednou, aby výsledný efekt nepůsobil příliš vulgárně.

Mohlo by se vám líbit

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak si zabezpečit pasivní příjem do důchodu – tipy na získání pasivního příjmu

Pasivní příjem jsou vydělané peníze, které člověk získá bez práce. Tento způsob příjmu je cestou k finanční svobodě, a...

Už jste četli?

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek....
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje