- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiLenovo PHAB 2 Pro: Objevte svět rozšířené reality

Lenovo PHAB 2 Pro: Objevte svět rozšířené reality

-

- Komerční sdělení -aktuality

Když se řekne virtuální a rozšířená realita, představí si mnoho z nás nasazovací brýle či helmy vytvářející kompletně digitalizovaný svět. A co třeba zařízení, které vám bude sloužit v každodenním životě, ať se budete chtít bavit nebo pracovat? Lenovo má jedno takové přesně pro vás.

PHAB 2 Pro je zařízení, které v běžném životě bez problémů nahradí smartphone nebo tablet. Díky svým výjimečným schopnostem a technologii Tango však zároveň nabídne zcela nové způsoby používání a koncept rozšířené reality, kterou můžete mít kdykoliv při sobě.

Díky vynikající výbavě poslouží PHAB 2 Pro všem uživatelům jako smartphone nebo tablet. 6,4palcový QHD IPS displej perfektně zobrazí všechny fotky, filmy nebo hry s přesným podáním barev. Ochranné sklo Gorilla Glass navíc displej ochrání před případnými škrábanci a oděrkami. Skvělý obraz doplní také prostorové audio Dolby Atmos. O bezproblémový chod celého zařízení se postará výkonný procesor, zatímco vysokokapacitní baterie s rychlým nabíjením zajistí celodenní výdrž phabletu. Samozřejmostí je také dostatek vnitřního prostoru pro uchování fotografií, hudby nebo oblíbených videí.

Opravdová paráda ale začne ve chvíli, kdy do každodenního života zapojíte technologii Tango. S touto vychytávkou od společnosti Google a sadou hardwarových a softwarových senzorů totiž dokáže PHAB 2 Pro zjistit, v jakém prostoru se nachází. Díky tomu může sloužit například jako indoor navigace. Uživatelé se tak již nikdy neztratí v obchodním centru, na úřadě nebo v kancelářském komplexu. Existují dokonce už i aplikace pro snadnější a zábavnější navigaci v prostorách slavných galerií a muzeí – stačí si předem vybrat exponáty, které chcete vidět a PHAB 2 Pro sám vyhledá tu nejlepší trasu k cíli.

Stejně dobře poslouží PHAB 2 Pro jako pomocník při pořizování nové výbavy do bytu. Nábytek
z e-shopu phablet snadno umístí do obrazu reálného pokoje a vy snadno zjistíte, jestli se vyhlédnutý kousek do daného prostoru hodí rozměrově i barevně.

Samostatnou kapitolou jsou pak hry, při kterých mohou postavy z vašeho oblíbeného titulu ožít přímo vedle vás. Váš obývák se tak snadno změní ve virtuální hřiště nebo arénu s nepřátelskými mimozemšťany. Děti si zase oblíbí možnost chovat digitálního domácího mazlíčka, kterého si mohou vzít kdykoliv a kamkoliv.

Více informací najdete na www.lenovo.cz

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

InternetPressMedia.cz

PRwebs.cz

Profi-články.cz

 

Mohlo by se vám líbit

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak si zabezpečit pasivní příjem do důchodu – tipy na získání pasivního příjmu

Pasivní příjem jsou vydělané peníze, které člověk získá bez práce. Tento způsob příjmu je cestou k finanční svobodě, a...

Už jste četli?

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek....
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje