- Komerční sdělení -zeny
ZdravíSemínka Chia a jejich super síla i pro vás

Semínka Chia a jejich super síla i pro vás

-

- Komerční sdělení -aktuality

Pokud se zajímáte o zdravý životní styl, jistě už jste někdy slyšela o superpotravinách. Pokud ne, tak připomínáme, že jsou to potraviny s vysokým obsahem různých pro lidské tělo prospěšných látek jako jsou vitamíny, minerální látky, vláknina, proteiny a další. Konzumace superpotravin prospívá lidskému zdraví, protože do těla dostáváme přesně to, co mu chybí a co potřebuje pro svůj provoz. Mezi nejpopulárnější superpotraviny patří „zázračná“ semínka Chia. Proč byste je měla zařadit do jídelníčku?

Semínka Chia jako bohatý zdroj několika cenných látek

Semínka Chia nejsou žádnou převratnou novinkou. Naopak – jedná se o tisíci let prověřené přírodní „léčivo“. Jejich sílu objevili dávné civilizace Mayů a Aztéků. Semínka Chia jsou plodem rostliny šalvěj hispánská, mají černou nebo bílou barvu a příjemnou chuť připomínající ořechy. Jejich síla tkví v tom, že osahují hned několik pro lidské tělo prospěšných látek, které jen těžko získáváme z běžné stravy.

Semínka Chia jsou v první řadě nejbohatším rostlinným zdrojem omega 3 esenciálních mastných kyselin, které jsou pro náš organismus nezbytné. Podílí se totiž na mnoha biologických procesech, podporují správnou funkci buněk a stabilní krevní tlak, udržují optimální hladinu cholesterolu a stabilizují kardiovaskulární systém. Semínka jsou také bohatá na antioxidanty, které nás chrání před působením škodlivých volných radikálů. V obsahu se dále nachází vláknina, která je důležitá pro správné hubnutí. Díky tomu je konzumace Chia semínek vhodná i při hubnutí, protože semínka podporují přirozené vylučování.

Kde koupit a jak užívat? 

Díky jedinečnému složení semínka Chia podporují správnou funkci celého lidského organismu. Podporují jeho sílu a vy se tak budete cítit v maximální kondici. Koupit je lze velmi výhodně v internetovém obchodě Naturalis na www.superpotraviny-naturalis.cz. Semínka je nejlepší konzumovat každý den. Jíst je lze „jen tak“, skvělé jsou i jako přísada do salátů či koktejlů.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje