- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiS Novodobou sanitkou nemusíte řešit, jak se dopravit k...

S Novodobou sanitkou nemusíte řešit, jak se dopravit k lékaři

-

- Komerční sdělení -aktuality

Jak se dostat k lékaři? Pro někoho to není žádný problém. Starší a hůře pohybliví lidé mohou mít potíže s tím, aby jeli autem, hromadnou dopravou nebo šli pěšky. Musí se spoléhat na své blízké, ale ti mnohdy nemají čas.

Novodobá sanitka
Novodobá sanitka

Pro koho je Novodobá sanitka určena

Právě pro takové situace vznikla Novodobá sanitka, jedinečný projekt, který zajišťuje převoz zákazníků včetně asistence. Důležitá je přitom empatie a lidský přístup. Pro koho je služba určena? Pro seniory, maminky s malými dětmi nebo zdravotně znevýhodněné lidi. Zkrátka pro všechny, kteří se potřebují dostat do zdravotnického zařízení nebo z něj odvézt domů. Pokud tito lidé nemají nárok na sanitku, mnohdy nezbývá než si zavolat taxi. To může být nejen drahé, ale i nevyhovující, co se týká přístupu k lidem se zdravotním znevýhodněním.

Nejde o klasickou sanitku

Ve vozidle Novodobé sanitky není poskytována zdravotní pomoc, od toho je zde klasická záchranná služba. Zajištěn je ale mechanický invalidní vozík, přikrývka, denní tisk i základní občerstvení. Vozy jsou přizpůsobené tomuto účelu a udržovány v bezvadném hygienickém stavu. Nezbytnou součástí služby je asistence a doprovod, vše podle aktuální situace a potřeb každého klienta.

Jak to celé probíhá?

Všechny podrobné informace nám velice rád  poskytl pan Vladimír Srba, provozovatel blanenské pobočky, která na okrese Blansko funguje již dva roky.

Služba Novodobé sanitky je placená a domlouvá se po telefonu. Vozidlo přijede ve stanovenou dobu, samozřejmostí je pomoc klientovi do vozidla a z vozidla, zařídit lze doprovod až k lékaři, vyzvednutí léků, pomoc při vyplnění zdravotních formulářů a po skončení vyšetření je pacient zase dopraven až domů. Rozsah služeb je o domluvě. Novodobá sanitka je levnější než taxi a poskytuje lidem jistotu.

Kdy lze sanitku využít?

Situací, kdy se asistovaný převoz může hodit, je mnoho. Chystáte se vy nebo někdo z vašich blízkých k zubaři, na rehabilitaci či třeba na oční operaci? Jste na vozíku nebo špatně pohybliví? Navštěvujete často lékaře a nemá vás tam kdo vozit? U Novodobé sanitky vás čeká pozitivní a odborný přístup, cena za odvoz vás nezruinuje a co je nejdůležitější, nebudete na to sami.

Novodobá sanitka 

Mohlo by se vám líbit

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak si zabezpečit pasivní příjem do důchodu – tipy na získání pasivního příjmu

Pasivní příjem jsou vydělané peníze, které člověk získá bez práce. Tento způsob příjmu je cestou k finanční svobodě, a...

Už jste četli?

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek....
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje