Když vybíráte oblečení nebo doplňky, jistě víte, že módní a známou značkou rozhodně nic nezkazíte. Takovým zajímavým doplňkem však mohou být třeba také hodinky. I na to byste měla myslet. A myslí na to také nejznámější značky, jelikož i ty se rozhodli vstoupit do světa hodinek. A ve spolupráci s eshopem Prohodinky.cz se podíváme na ty, které dnes udávají směr.

Nechte se okouzlit designem z USA

Ne všechny módní značky musí nutně pocházet z Evropy. I ty americké totiž mají na trhu úspěch. A to zvláště takové, které jsou spojeny se jménem Karl Anderson. Že vám nic neříká? A co takhle náramkové hodinky Michael Kors? Ano, právě výše uvedený muž stojí za touto značkou, která je dnes ve světě hodinek hitem. Je zaměřena spíše na mladší klientelu, což je naplno dokládáno zajímavými designy, ale i originální i vkusnou kombinací materiálů.

Od spodního prádla k výrobě hodinek

Druhá značka má svou cestu k hodinkám ještě o něco zajímavější. A to hlavně proto, že je nejčastěji spojována se sortimentem spodního prádla. Z těchto mantinelů se však dokázala poměrně dobře vymanit a nyní nabízí široký sortiment, který je spojený s módními doplňky. A sem patří i hodinky. O jakou značku jde? Je to Calvin Klein. Pokud je něco, čím se aktuálně může pyšnit, potom je to:

  Zaměřeno na bílou čtyři Hot News Trendy na léto

– Netradiční kombinace materiálů

– Unikátní a nadčasový design

– Špičová kvalita

Italská elegance se neztratí

Třetí značkou, kterou nesmíme v našem výčtu opomenout je ta, která vznikla v Itálii, nedaleko Benátek, v roce 1980. Oblečení, ale i další doplňky této značky byly vždy spojeny s celkově unikátním přístupem, který oslavoval individualitu každého jedince. A ve stejném duchu se nesou také oblíbené hodinky Police. Pokud tedy nechcete vypadat tuctově, ale naopak toužíte zaujmout a být jiná než ostatní, je tato značka rozhodně správnou volbou. A to nejenom pro vás ženy.

Comment(0)