- Komerční sdělení -zeny
Móda a StylMódní značky ve světě hodinek – jaké jsou hitem?

Módní značky ve světě hodinek – jaké jsou hitem?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Když vybíráte oblečení nebo doplňky, jistě víte, že módní a známou značkou rozhodně nic nezkazíte. Takovým zajímavým doplňkem však mohou být třeba také hodinky. I na to byste měla myslet. A myslí na to také nejznámější značky, jelikož i ty se rozhodli vstoupit do světa hodinek. A ve spolupráci s eshopem Prohodinky.cz se podíváme na ty, které dnes udávají směr.

Nechte se okouzlit designem z USA

Ne všechny módní značky musí nutně pocházet z Evropy. I ty americké totiž mají na trhu úspěch. A to zvláště takové, které jsou spojeny se jménem Karl Anderson. Že vám nic neříká? A co takhle náramkové hodinky Michael Kors? Ano, právě výše uvedený muž stojí za touto značkou, která je dnes ve světě hodinek hitem. Je zaměřena spíše na mladší klientelu, což je naplno dokládáno zajímavými designy, ale i originální i vkusnou kombinací materiálů.

Od spodního prádla k výrobě hodinek

Druhá značka má svou cestu k hodinkám ještě o něco zajímavější. A to hlavně proto, že je nejčastěji spojována se sortimentem spodního prádla. Z těchto mantinelů se však dokázala poměrně dobře vymanit a nyní nabízí široký sortiment, který je spojený s módními doplňky. A sem patří i hodinky. O jakou značku jde? Je to Calvin Klein. Pokud je něco, čím se aktuálně může pyšnit, potom je to:

– Netradiční kombinace materiálů

– Unikátní a nadčasový design

– Špičová kvalita

Italská elegance se neztratí

Třetí značkou, kterou nesmíme v našem výčtu opomenout je ta, která vznikla v Itálii, nedaleko Benátek, v roce 1980. Oblečení, ale i další doplňky této značky byly vždy spojeny s celkově unikátním přístupem, který oslavoval individualitu každého jedince. A ve stejném duchu se nesou také oblíbené hodinky Police. Pokud tedy nechcete vypadat tuctově, ale naopak toužíte zaujmout a být jiná než ostatní, je tato značka rozhodně správnou volbou. A to nejenom pro vás ženy.

Mohlo by se vám líbit

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především z Japonska a Korey, zapomínáme většinou na to, že za...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...

Už jste četli?

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje