Strašně moc toužíte pro nádherném šperku, ale přijde vám blbé kupovat si ho jen tak sama? Blíží se vaše narozeniny nebo jiná významná příležitost, ke které dostáváte dárky? Co takhle nenápadně navrhnout vysněný šperk nebo doplněk jako možný dárek? Jenže jak na to, aby to nebylo příliš nápadné. Zkuste se inspirovat několika tipy na to, jak si říct o šperk, po kterém toužíte.

Přímá odpověď

Je to nejjednodušší možnost, při které máte hodně velkou jistotu, že šperk skutečně dostanete. Když se vás někdo zeptá, jestli máte ráda náramky nebo náhrdelníky, nebojte se odpovědět na rovinu a ideálně doplňte jaký se vám zrovna líbí nejvíce a který si opravdu přejete. A pokud se někdo, například přítel, rovnou zeptá, co si přejet za dárek, ukažte mu šperk, po kterém toužíte. Přítel nebo ten, kdo má dárek pro vás shánět, bude mít radost, že nemusí nic složitě vymýšlet a vy budete mít velkou radost z krásného šperku, který jste si vybrala. Nebojte se proto být upřímná a říct i to, co chcete, protože jedině tak to i dostanete.

  Svěží vůně sportovního oblečení s novými Lenor Unstoppables!

Pomozte náhodě

Existuje malá pravděpodobnost, že dostanete zrovna ty vysněné stříbrné náušnice, které jste si vysnila, ale nikomu o nich neřekla. Ovšem zhruba stejně velká je i pravděpodobnost, že vyhrajete ve sportce. A už jste někdy vyhrála? Pravděpodobně ne, tak nespoléhejte na štěstí a lehce mu pomozte. Když procházíte okolo obchodu s prsteny, nebojte se ukažte na ten, který se vám líbí a který byste chtěla. Když jste svůj vysněný dárek objevila v internetovém obchodě se šperky. ukažte příteli odkaz na obchod s řetízky a ukažte mu i ty, které se vám líbí. Zeptejte se třeba přítele, jestli by vám slušely tyto náušnice. On si je na vás představí a pokud si bude myslet, že se k vám hodí, třeba je i dostanete jako dárek.

A když i tak dostanete něco jiného?

Pokud i přes veškerou vaši nenápadnou, ale i nápadnou snahu dostanete něco jiného, pořiďte si šperk klidně sama. Vždyť na tom není nic divného udělat radost sama sobě a odměnit se za dosavadní úspěch nebo si udělat jen tak radost a zpříjemnit si život.

  Jak pomoci dětem usnout před Štědrým dnem?
Comment(0)