- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyZkušenosti s autobazarem AAA Auto

Zkušenosti s autobazarem AAA Auto

-

- Komerční sdělení -aktuality

Již delší dobu jsem snil o pořízení nového a především technicky kvalitního vozu. Na nový jsem neměl, proto jsem se rozhodl, že vyrazím do místních autobazarů. Vzhledem k tomu, že jsem sebou měl člověka, jenž se tomuto oboru věnuje, věděl jsem, že jdu v mnoha ohledech na jistotu.

Jaké bylo však mé zklamání, když mi u každého druhého vozu Škoda Yeti, který jsem si vyhlédl, sdělil, že technický stav je skutečně žalostný.

Dal jsem tedy na zkušenost a dobré reference svého známého a nakonec vyrazil do autobazaru AAA Auto. A právě tam jsem učinil svůj vysněný nákup, o nějž bych se s vámi rád podělil.

Velký výběr prověřených vozů

Prvním pozitivním překvapením byl velkým výběr automobilů v pražské pobočce, respektive modelu, jenž jsem poptával. Hned v počátku naší návštěvy se nás ujal obchodník prezentující vystavené kusy. Nakonec jsme se zastavili u modelu z roku 2012, který ve mně budil značnou důvěru.

Zatím, co můj kamarád začal prohlížet vůz, dorazil ještě technik, s nímž se dali do řeči. Ten na voze odhalil všechny mouchy a případné nedostatky, což jsem upřímně nečekal. Po ujištění mým známým, že jsou to jen kosmetické drobnosti, jsme si okamžitě plácli. Navíc jsem získal akční slevu na uzavřené povinné ručení.

Společnost AAA Auto mě v tomto ohledu velice překvapila a já mohu pouze vypíchnout hlavní oblasti, jež mě potěšili.

  • Profesionální přístup
  • Jasně daný původ automobilu
  • Férové jednání při prohlídce technického stavu vozidla

Spokojenost po 50 000 km provozu

Zcela úmyslně píši tyto zkušenosti s autobazarem až po ujetí několika desítek tisíc kilometrů, abych mohl chválit objektivně. A i po takové zátěži v každodenním provozu mohu konstatovat, že jsem koupil dobře.

Sháníte-li novější či postarší vůz libovolné značky, neotálejte s návštěvou tohoto specialisty. Třeba vám pomůže stejně, jako mě.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje