- Komerční sdělení -zeny
BydleníTrendem v bydlení je jednoduchost, inspirujte se!

Trendem v bydlení je jednoduchost, inspirujte se!

-

- Komerční sdělení -aktuality

Jímá vás při pohledu na váš byt a dům hrůza z množství věcí, které není kam uložit? Změňte to! Trendem v bydlení je jednoduchost a minimalismus stojící na zjednodušení interiérů a maximálním využití dostupných prostor tak, aby začal domov zase dýchat. Předpokladem pro naplnění je však velký úklid a změna v organizaci domácnosti. Obojí se dá lehce zvládnout, stačí se inspirovat!

Čas velkého úklidu

Máte doma věci, které jste nevzali i více než rok do ruky? Pusťte se do velkého úklidu. Je na čase vytřídit vše, co nepotřebujete. Nepotřebné věci můžete darovat přes darovací portály, charitu nebo za odvoz. Rozbité věci naopak rovnou vyhoďte, protože si zřejmě nikdy nenajdete čas na opravu. Obdobně vyřaďte veškeré poškozené oblečení a boty. To, do čeho se nevejdete, dejte rovnou do pytlů a odvezte k využití do charitního šatníku. Uděláte dobrý skutek a radost těm, co se ocitli v nesnadné situaci. Navíc si uděláte prostor pro potřebné věci.

Využijte prostor na maximum

Nyní je na čase povolat odborníky z truhlářství Praha a nechat si navrhnout interiér tak, aby se maximálně využil prostor v domácnosti. Řešením nejen pro malé byty jsou vestavěné skříně a další nábytek s úložnými prostory, který vyplní mrtvá místa (niky, zádveří, prostory pod stropem). Už žádný zbytečný nábytek, natož staré harampádí po příbuzných posbírané z různých bytů. Čisté linie nábytku na míru dodají domovu ten správný minimalistický rozměr, navíc umožňují variabilní vnitřní uspořádání, což je velmi praktické.

Bílá, šedá, zelenkavá

Také výběr barev je důležitý pro vyniknutí prostoru, světlé a pastelové barvy pomohou opticky zvětšit prostor. Vhodnými barvami a velmi módními jsou bílá, šedá nebo světle zelenkavá, které lze úspěšně kombinovat s výraznými bytovými doplňky, závěsy, záclonami, ale také s kováním, klikami a dalšími kovovými prvky. Také vyzní v kombinaci s moderními svítidly netradičních tvarů a LED osvětlením.

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje