- Komerční sdělení -zeny
BydleníZahradní párty stany v mnoha velikostech

Zahradní párty stany v mnoha velikostech

-

- Komerční sdělení -aktuality

Pořádáte pravidelně rodinné nebo firemní akce? Zahradní párty stany spolehlivě zastřeší každou takovouto událost. Obyčejný stan a vy ušetříte spoustu peněz za drahé pronájmy sálů v kulturních domech. Taktéž v zimním období naleznou párty stany využití, ale to musíte stan vybavit podlahou, světlem a topným tělesem. Zahradní párty stany – elegantní a stylový design. Pohodlí a profesionální vybavení dodá každé akci punc výjimečnosti. Akce pořádané pod širým nebem jsou velmi oblíbené a díky nepromokavému stanu se v případě špatného počasí stane událost příjemným společenským zážitkem.   

Nůžkové stany – jednoduché použití

Sezóna na venkovní akce je v plném proudu, je o nůžkové stany mimořádný zájem. Přece nebudete své klienty vítat pod slunečníkem? Kdo v současné době nevyužívá nůžkové a párty stany není in. Tento výrobek vaši akci nejen elegantně zastřeší, ale nabídne i další možnosti použití – dočasné skladiště na věci, které nelze uskladnit v bytě (dřevo atd.) nebo jako sušička prádla či mobilní garáž. Pokud se scházíte se svými klienty v pravidelných periodách, není důvod si párty stany pronajímat v půjčovnách. To se vám při dnešních nízkých cenách vyplatí jen u jednorázové větší akce, jako je svatba.

Párty stany

Párty stany za skvělé ceny na t-zbozi.cz

Párty stany – je nejvyšší čas začít s nákupem! Výběr tvarů, velikostí a barev je mnoho, můžete si vybrat i vzhled – kostka, jehlan. Nebo vám lépe bude vyhovovat stan ve tvaru iglú? A jelikož předpovědi počasí mnohdy nevycházejí, není důvod nákup zahradního párty stanu odkládat. Navíc modulární koncepce nabízejí vzájemné propojení stanů, čímž docílíte většího prostoru. A pokud zavítáte do eshopu t-zbozi.cz, tak v sekci ´Příslušenství´si můžete objednat náhradní díly – bočnice, přenosné tašky, moskytiéry a další.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

In-In.cz

GoldBach.cz

Brilante.cz

Předchozí článekZima v zimě
Další článekŠperky , jóga a Bali jdou dohromady

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje