- Komerční sdělení -zeny
ZdravíŠperky , jóga a Bali jdou dohromady

Šperky , jóga a Bali jdou dohromady

-

- Komerční sdělení -aktuality

Bali je populární ostrov pro cestovatele i milovníky jógy. Leží nedaleko ostrova Jáva a patří mezi nejkrásnější ostrovy světa. Na Bali je rozšířen hinduismus, který je s jógou velmi spjatý.  Cvičíte jógu již delší dobu nebo teprve začínáte?  Pořiďte si šperky a oblečení na jógu, které pochází přímo z Bali. Jedinečné šperky vám dodají sílu a energii.

Minerály a jejich účinky

Lidé nosí minerály zasazené do drahých kovů. Ti, kdo věří na jejich léčivé vlastnosti je nosí u sebe jako talisman. Mnoho lidí věří, že jim přinesou zdraví, štěstí, úspěch, lásku. Kameny nám pomáhají také na úrovni duchovní, duševní, mentální i zdravotní.  Léčba pomocí kamenů, litoterapie byla hojně rozšířená.  Důležitou roli hraje barva, tvar a druh kamene.

Bali, jóga a cvičení
Bali, jóga a cvičení

Ve spojení s jógou vám pomůže například Ametrín, který je určen pro hloubkovou meditaci. Je kombinací ametystu a citrínu, má jejich vlastnosti. V oblasti břicha umí tišit nervozitu a stres, díky působení ametystu uvádí do rovnováhy mozkovou činnost.

Kamenem, který nám pomáhá vidět se takoví, jací jsme skutečně je Ryolit. Pomáhá posílit náš imunitní systém, harmonizuje činnost srdce i nervového systému.

Šperky na jógu
Šperky na jógu

Šperky na jógu obsahují minerály, které pomáhají při meditaci, pomáhají  proti bolesti, horečkám, podporují správnou funkci srdce,nervového systému, apod.  Šperk podporují vnitřní sílu, pomáhají zvýšit sebedůvěru.  Vybrat si můžete náramky pro ženy i muže, náušnice, náhrdelníky. Součástí bývají také ochranné talismany a talismany pro štěstí, například buddha, strom života a další.

Kameny je vhodné nejprve omýt pod tekoucí vodou, nechat oschnout a následně nechat nabít slunečními paprsky či měsíčním svitem. Na slunci se dobíjí zpravidla neprůhledné kameny. Díky tomu získají svou potřebnou léčebnou sílu a energii.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Seznam-Novinek.cz

InternetPressMedia.cz

PRwebs.cz

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje