Bali je populární ostrov pro cestovatele i milovníky jógy. Leží nedaleko ostrova Jáva a patří mezi nejkrásnější ostrovy světa. Na Bali je rozšířen hinduismus, který je s jógou velmi spjatý.  Cvičíte jógu již delší dobu nebo teprve začínáte?  Pořiďte si šperky a oblečení na jógu, které pochází přímo z Bali. Jedinečné šperky vám dodají sílu a energii.

Minerály a jejich účinky

Lidé nosí minerály zasazené do drahých kovů. Ti, kdo věří na jejich léčivé vlastnosti je nosí u sebe jako talisman. Mnoho lidí věří, že jim přinesou zdraví, štěstí, úspěch, lásku. Kameny nám pomáhají také na úrovni duchovní, duševní, mentální i zdravotní.  Léčba pomocí kamenů, litoterapie byla hojně rozšířená.  Důležitou roli hraje barva, tvar a druh kamene.

Bali, jóga a cvičení

Bali, jóga a cvičení

Ve spojení s jógou vám pomůže například Ametrín, který je určen pro hloubkovou meditaci. Je kombinací ametystu a citrínu, má jejich vlastnosti. V oblasti břicha umí tišit nervozitu a stres, díky působení ametystu uvádí do rovnováhy mozkovou činnost.

  Kvalitní šperky všeho druhu za rozumnou cenu

Kamenem, který nám pomáhá vidět se takoví, jací jsme skutečně je Ryolit. Pomáhá posílit náš imunitní systém, harmonizuje činnost srdce i nervového systému.

Šperky na jógu

Šperky na jógu

Šperky na jógu obsahují minerály, které pomáhají při meditaci, pomáhají  proti bolesti, horečkám, podporují správnou funkci srdce,nervového systému, apod.  Šperk podporují vnitřní sílu, pomáhají zvýšit sebedůvěru.  Vybrat si můžete náramky pro ženy i muže, náušnice, náhrdelníky. Součástí bývají také ochranné talismany a talismany pro štěstí, například buddha, strom života a další.

Kameny je vhodné nejprve omýt pod tekoucí vodou, nechat oschnout a následně nechat nabít slunečními paprsky či měsíčním svitem. Na slunci se dobíjí zpravidla neprůhledné kameny. Díky tomu získají svou potřebnou léčebnou sílu a energii.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Seznam-Novinek.cz

InternetPressMedia.cz

PRwebs.cz

Related post

Trendy

Exotické šperky a jejich podmanivá krása

Móda a Styl

Jaký šperk by neměl chybět ve vaší šperkovnici?

Zdraví

Jóga – relaxace pro tělo i duši

Comment(0)