- Komerční sdělení -zeny
Móda a StylJak si vybrat dámské džíny?

Jak si vybrat dámské džíny?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Džíny by nám měly především dobře padnout. Dámské džíny, ve kterých se cítíte pohodlně a skvěle vám sedí, se budete cítit maximálně sexy. Oblíbené jsou boyfriend džíny, ale vrací se také mrkváče a rovné, či úzké džíny.

Nesmrtelné dámské džíny

Neexistuje snad žena, která by neměla alespoň jedny dámské džíny ve skříni. Správný střih vykouzlí na každé ženě sexy postavu. Podle výběru střihu navíc džíny dokážou zamaskovat nebo naopak zdůraznit nedostatky. Je proto důležité vybírat si správně.

 

Pro štíhlejší postavu se hodí světlé džíny, které vám opticky přidají na objemu. Vhodné je zvolit bokové kalhoty, které mají úzké nohavice. Silnější typy postav by měly kupovat tmavší džíny, které postavu naopak opticky zeštíhlí. Vyberte si rovný střih a vyšší pas. Pokud jste žena sportovní postavy, nebojte se  sáhnout po pánském střihu džín, boyfriendech nebo mrkváčích, které jsou volné a pohodlné. Trendem jsou také vybledlé džíny ozdobené nažehlovačkami nebo s různými prostřihy.

Boyfriend cute

Boyfriend džíny můžete nosit ohrnuté, hodí se skvěle na vysokou štíhlou postavu. Nehodí se však na pracovní pohovory a obchodní jednání. Jde ryze o volnočasové džíny. Hodí se k teniskám i jehlovým podpatkům. Vyzkoušejte si nejprve partnerovy džíny, zda se v nich budete cítit, pak vyražte do obchodu pro své. Zajímavou nabídku také najdete v GetFashion.cz.

Oblíbené skinny

Mezi nejoblíbenější dámské džíny patří tzv.skinny. Víte, jak je nosit, aby vynikly? Na podzim a v zimě je nosíme ke kozačkám. Pohodlně na ně obujete i úzké kozačky, nebudou vám z nich kalhoty vylézat. Chcete-li být ve skinny džínách za hvězdu, obujte si  k nim lakované lodičky na jehlovém podpatku. K těmto džínám bude skvěle vypadat bílá košile, šifonové halenky, atd.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

In-In.cz

GoldBach.cz

Brilante.cz

Mohlo by se vám líbit

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a jejich světlu trvá tak dlouho, než dosáhne Země, je možné,...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...
- Komerční sdělení -zpravy

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Už jste četli?

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje