Přijít o milovanou osobu je krutý zásah do života

Ukončení vztahu není nikdy lehké a vždycky to bolí. Přijít o milovanou osobu je krutý zásah do života, který dokáže srazit na kolena i ty nejsilnější muže. Je to nepříjemná situace pro oba zúčastněné, která si vyžaduje dostatek času na zocelení ran. Ačkoli je rozchod sám o sobě dosti složitou situací, může být ještě o něco bolestnější, dojde-li k němu nepříliš férovou cestou. Kdo je zbabělý, sáhne po mobilním telefonu a o svých negativní pocitech svého partnera informuje pomocí SMS zprávy. Ovšem slušní lidé se snaží přijít na co možná nejlepší řešení, jak to udělat, aby rozchod proběhl v klidu, bez výčitek a nepříjemných scén. Řekněte si upřímně: Patříte mezi slušňáky, nebo se řadíte do kategorie zbabělců?

svet zeny laska rozchod svet zeny

Přijít o milovanou osobu je krutý zásah do života

Nedělejte ukvapené závěry, nejste-li si jistí na 100%!

Uvažujete-li o rozchodu, měli byste to své polovičce oznámit až ve chvíli, kdy si budete skutečně jisti, že to takhle chcete. Velmi často se totiž stává, že ten druhý dostane strach a začne vás horečně přemlouvat, a vy jeho nátlaku nakonec podlehnete. Nostalgie vás dokonale pohltí a ta tam byla všechna vaše jistota. Buďto se nenechte přemlouvat a stůjte si za svým, nebo se do tohoto zásadního kroku vůbec nepouštějte.

  Kvalitní spánek, jak tohoto dosáhnout! 2. část

Když už, tak jedině na neutrální půdě!

Dospěli jste k definitivnímu rozhodnutí, že je rozchod tím nejlepším řešením? Pak je na čase uvědomit o tomto vašem smyslovém i citovém rozpoložení toho druhého, jenže pozor! Nikdy to nedělejte doma! Mnohem lepší je vytáhnout vaší polovičku někam mezi lidi, kde nebude moci začít hystericky vyšilovat. Takhle se bude alespoň trochu krotit.

Výčitky nemají v tomto případě co dělat!

Až budete tomu druhému vysvětlovat, proč se s ním vlastně rozcházíte, zapomeňte na nějaké výčitky. Raději svalte všechnu vinu sami na sebe, protože ten druhý vás za A stejně nepochopí a za B je to v podstatě úplně jedno. S klidným srdcem buďte chvíli za toho nejhoršího padoucha, než aby vám z pusy začaly lítat výčitky staré i několik let.

Máte-li nový vztah, nechte si to pro sebe!

Otevřenost a upřímnou jsou sice dvě nejocenitelnější vlastnosti, ale v tomto případě raději držte jazyk za zuby, i kdybyste byli z vašeho nového vztahu sebevíce nadšení. V žádném případě nesmíte přiznat, že za vaším rozchodem stojí někdo jiný! Kdybyste přiznali existenci dalšího vztahu, který pravděpodobně vznikl a nějakou dobu i fungoval během vašeho současného vztahu, pošlapali byste tím sebedůvěru toho druhého. A to už by bylo moc ran pod pás, nemyslíte?

  Čistička odpadních vod

svet zeny lů)

Přijít o milovanou osobu je krutý zásah do života

Post by admin

Related post

Zprávy

Počasí dnes v Praze podrobná předpověd počasí

Móda a Styl Trendy

Objevte výhody gelových nehtů

Bydlení

Možnosti obkladu ploch kolem bazénu a terasy

Comment(0)