- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiJak mít lepší pleť během spánku?

Jak mít lepší pleť během spánku?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Jak mít lepší pleť během spánku?

Není žádným tajemstvím, že se díky spánku cítíte lépe a zároveň i lépe vypadáte. Díky znovu nabité energii, které se vám během odpočinku dostává, jste odpočatější, veselejší a celkově i spokojenější. Podceňovat sílu a důležitost spánku se rozhodně nemusí vyplatit, jelikož právě jím strávíte čtvrtinu vašeho života – a to už něco znamená. Každá žena jistě moc dobře ví, že jakmile se pár dní dostatečně nevyspí, negativním způsobem se to podepíše na její pleti, která vypadá zašle, nemá žádnou barvu a vrásky jsou mnohem viditelnější. Kruhy pod očima netřeba zmiňovat, to je kapitola sama o sobě. Chcete-li vypadat lépe a prospět i vaší postavě, snažte se do svého života zavést jistý spánkový režim, při kterém byste každý den měli spát minimálně 7-8 hodin. Zkrátka spěte a buďte krásnější – věřte, jde to!

svet zeny jak mit dobrou plet

Jak mít lepší pleť během spánku?

Večerníček pro vaši pleť

Jak je známo, večerní péče o pleť má mnohem větší váhu, než ta ranní, přičemž by se samozřejmě mělo myslet na obě. I přesto, že většina žen o existenci podporujících nočních krémů ví, jen málokterá z nich jej vlastní, a když ano, použije jej jen tehdy, když si zrovna vzpomene. Chyba. Během spánku se vaše pleť regeneruje a zbavuje se všeho, co jí škodí. Čím méně spíte, tím méně jí dopřáváte času na to, aby to během tohoto procesu stihla. A právě od toho tu je noční péče, jež tento proces urychlí a podpoří.

Noc, která začíná už odpoledne? Proč ne!

Zkuste si zvyknout na to, že jakmile přijdete domů a večer se již nikam chystat nebudete, odlíčíte se. Vaše pleť to jistě ocení, protože pro ní je to mnohem lepší, než když nalíčená zůstanete až do pozdního večera a všechno ze sebe smyjete až těsně před spaním. Pleť tak bude odpočívat již během dne, díky čemuž bude mít na regeneraci mnohem více času, než jen v noci.

Umíte hydratovat bez vody?

Představa, že celý den budete bez vody, je jistě i pro vás velice děsivá. Kdo dodržuje pitný režim, běhá mu při takové myšlence mráz po zádech. A vaše tělo bez ní musí vydržet minimálně 8 hodin, když spíte, a proto je důležité ho nějak zavlažit, ještě než ulehnete ke spánku. Ovšem vypít před spaním sklenici vody by vás uprostřed noci mohlo dohnat s napěchovaným měchýřem na záchod, chce to tedy jiné řešení a to se skrývá v ovoci, jež obsahuje spoustu vody. Zkuste proto před spaním sezobnout pár bobulek hroznového vína nebo několik kousků melounu.

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje