- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiJak mít lepší pleť během spánku?

Jak mít lepší pleť během spánku?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Jak mít lepší pleť během spánku?

Není žádným tajemstvím, že se díky spánku cítíte lépe a zároveň i lépe vypadáte. Díky znovu nabité energii, které se vám během odpočinku dostává, jste odpočatější, veselejší a celkově i spokojenější. Podceňovat sílu a důležitost spánku se rozhodně nemusí vyplatit, jelikož právě jím strávíte čtvrtinu vašeho života – a to už něco znamená. Každá žena jistě moc dobře ví, že jakmile se pár dní dostatečně nevyspí, negativním způsobem se to podepíše na její pleti, která vypadá zašle, nemá žádnou barvu a vrásky jsou mnohem viditelnější. Kruhy pod očima netřeba zmiňovat, to je kapitola sama o sobě. Chcete-li vypadat lépe a prospět i vaší postavě, snažte se do svého života zavést jistý spánkový režim, při kterém byste každý den měli spát minimálně 7-8 hodin. Zkrátka spěte a buďte krásnější – věřte, jde to!

svet zeny jak mit dobrou plet

Jak mít lepší pleť během spánku?

Večerníček pro vaši pleť

Jak je známo, večerní péče o pleť má mnohem větší váhu, než ta ranní, přičemž by se samozřejmě mělo myslet na obě. I přesto, že většina žen o existenci podporujících nočních krémů ví, jen málokterá z nich jej vlastní, a když ano, použije jej jen tehdy, když si zrovna vzpomene. Chyba. Během spánku se vaše pleť regeneruje a zbavuje se všeho, co jí škodí. Čím méně spíte, tím méně jí dopřáváte času na to, aby to během tohoto procesu stihla. A právě od toho tu je noční péče, jež tento proces urychlí a podpoří.

Noc, která začíná už odpoledne? Proč ne!

Zkuste si zvyknout na to, že jakmile přijdete domů a večer se již nikam chystat nebudete, odlíčíte se. Vaše pleť to jistě ocení, protože pro ní je to mnohem lepší, než když nalíčená zůstanete až do pozdního večera a všechno ze sebe smyjete až těsně před spaním. Pleť tak bude odpočívat již během dne, díky čemuž bude mít na regeneraci mnohem více času, než jen v noci.

Umíte hydratovat bez vody?

Představa, že celý den budete bez vody, je jistě i pro vás velice děsivá. Kdo dodržuje pitný režim, běhá mu při takové myšlence mráz po zádech. A vaše tělo bez ní musí vydržet minimálně 8 hodin, když spíte, a proto je důležité ho nějak zavlažit, ještě než ulehnete ke spánku. Ovšem vypít před spaním sklenici vody by vás uprostřed noci mohlo dohnat s napěchovaným měchýřem na záchod, chce to tedy jiné řešení a to se skrývá v ovoci, jež obsahuje spoustu vody. Zkuste proto před spaním sezobnout pár bobulek hroznového vína nebo několik kousků melounu.

Mohlo by se vám líbit

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a jejich světlu trvá tak dlouho, než dosáhne Země, je možné,...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...
- Komerční sdělení -zpravy

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Už jste četli?

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje