Jak mít lepší pleť během spánku?

Není žádným tajemstvím, že se díky spánku cítíte lépe a zároveň i lépe vypadáte. Díky znovu nabité energii, které se vám během odpočinku dostává, jste odpočatější, veselejší a celkově i spokojenější. Podceňovat sílu a důležitost spánku se rozhodně nemusí vyplatit, jelikož právě jím strávíte čtvrtinu vašeho života – a to už něco znamená. Každá žena jistě moc dobře ví, že jakmile se pár dní dostatečně nevyspí, negativním způsobem se to podepíše na její pleti, která vypadá zašle, nemá žádnou barvu a vrásky jsou mnohem viditelnější. Kruhy pod očima netřeba zmiňovat, to je kapitola sama o sobě. Chcete-li vypadat lépe a prospět i vaší postavě, snažte se do svého života zavést jistý spánkový režim, při kterém byste každý den měli spát minimálně 7-8 hodin. Zkrátka spěte a buďte krásnější – věřte, jde to!

svet zeny jak mit dobrou plet

Jak mít lepší pleť během spánku?

Večerníček pro vaši pleť

  SAPELI radí: Jak správně vybrat interiérovou kliku a kování

Jak je známo, večerní péče o pleť má mnohem větší váhu, než ta ranní, přičemž by se samozřejmě mělo myslet na obě. I přesto, že většina žen o existenci podporujících nočních krémů ví, jen málokterá z nich jej vlastní, a když ano, použije jej jen tehdy, když si zrovna vzpomene. Chyba. Během spánku se vaše pleť regeneruje a zbavuje se všeho, co jí škodí. Čím méně spíte, tím méně jí dopřáváte času na to, aby to během tohoto procesu stihla. A právě od toho tu je noční péče, jež tento proces urychlí a podpoří.

Noc, která začíná už odpoledne? Proč ne!

Zkuste si zvyknout na to, že jakmile přijdete domů a večer se již nikam chystat nebudete, odlíčíte se. Vaše pleť to jistě ocení, protože pro ní je to mnohem lepší, než když nalíčená zůstanete až do pozdního večera a všechno ze sebe smyjete až těsně před spaním. Pleť tak bude odpočívat již během dne, díky čemuž bude mít na regeneraci mnohem více času, než jen v noci.

  Vibrátory pro ženy – erotické hračky, které vám zpříjemní život

Umíte hydratovat bez vody?

Představa, že celý den budete bez vody, je jistě i pro vás velice děsivá. Kdo dodržuje pitný režim, běhá mu při takové myšlence mráz po zádech. A vaše tělo bez ní musí vydržet minimálně 8 hodin, když spíte, a proto je důležité ho nějak zavlažit, ještě než ulehnete ke spánku. Ovšem vypít před spaním sklenici vody by vás uprostřed noci mohlo dohnat s napěchovaným měchýřem na záchod, chce to tedy jiné řešení a to se skrývá v ovoci, jež obsahuje spoustu vody. Zkuste proto před spaním sezobnout pár bobulek hroznového vína nebo několik kousků melounu.

Post by admin

Related post

Comment(0)