- Komerční sdělení -zeny
Pro ženySoftlifting neboli konturní plastika

Softlifting neboli konturní plastika

-

- Komerční sdělení -aktuality

Už jste vyzkoušeli moderní proceduru, která dosahuje velmi podobných výsledků jako plastická operace? – Procedura využívá kyselinu hyaluronovou, která injekčně pomůže zkorigovat obličejové kontury, vyplnit nosoretní rýhy, objemově modelovat.

O co se přesně jedná

Softlifting využívá výplní na bázi kyseliny hyaluronové. Ta se zavádí do pokožky právě v takovém množství a do takové hloubky, která za pomoci speciální 3D technologie aplikace umožní modelování obličeje. A tak dosahuje skutečně velmi podobných výsledů jako plnohodnotná plastická operace.

Pomoci softliftingu lze upravit tvar rtů, lícních kostí i sklonu obočí. Dokáže odstranit kruhy pod očima, váčky i povislé tváře. Můžete s ním změnit dokonce tvar špičky svého nosu. Samozřejmě také vyhlazuje vrásky i výrazné obličejové rýhy a má celkový omlazující efekt.

Jak to funguje?

Zákrok provádí korektivní dermatolog, jak tomu bývá v moderní estetické medicíně zvykem. Jde o  tvarování vašeho obličeje. Výplně, které se do kůže injekčně zavedou, mohou při správné znalosti anatomie proměnit celou tvář přesně k požadovanému výsledku.

Efekt softliftingu trvá zhruba 9 až 12 měsíců, což lze považovat za výhodu, na rozdíl od plastické chirurgie, kdy vám například facelifting vyhladí vrásky a pozvedne kontury, ale již nevratně. Softlifting si můžete dopřát opakovaně, když se již kyselina hyaluronová vstřebá.  

Je třeba se bát?

Vůbec ne. Jak bylo právě psáno, můžete dokonce i změnit názor a časem bude vaše tvář jako dřív, bez následků. S procedurou softlifting ale vaše tvář krásnější a svěžejší vzhled.

Softlifting je díky nanesení anestetiky bezbolestný, trvá zhruba půl hodiny a nečekají vás žádná speciální omezení. Výsledek je patrný ihned, s postupným efektem novotvorby kolagenu a elastinu.

Nicméně…

Jako u každé důležité záležitosti si dejte pozor, komu se svěříte do péče. Kromě samotného modelování jde i o správný výběr typů použitých výplní. Ty mohou být různé a nejlepších výsledků se dosahuje zpravidla tehdy, pokud se výplně kombinují pro různé části obličeje. Pro perfektní výsledky zkrátka potřebujete zkušeného odborníka.

A takové najdete na estetické klinice Altos v Praze. V rámci nezávazné konzultace se získáte informace o zákroku a dle vlastního zvážení se můžete rozhodnout podstoupit ho. Věřte, že softlifting je vyhledáván i našimi celebritami.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje