Už jste vyzkoušeli moderní proceduru, která dosahuje velmi podobných výsledků jako plastická operace? – Procedura využívá kyselinu hyaluronovou, která injekčně pomůže zkorigovat obličejové kontury, vyplnit nosoretní rýhy, objemově modelovat.

O co se přesně jedná

Softlifting využívá výplní na bázi kyseliny hyaluronové. Ta se zavádí do pokožky právě v takovém množství a do takové hloubky, která za pomoci speciální 3D technologie aplikace umožní modelování obličeje. A tak dosahuje skutečně velmi podobných výsledů jako plnohodnotná plastická operace.

Pomoci softliftingu lze upravit tvar rtů, lícních kostí i sklonu obočí. Dokáže odstranit kruhy pod očima, váčky i povislé tváře. Můžete s ním změnit dokonce tvar špičky svého nosu. Samozřejmě také vyhlazuje vrásky i výrazné obličejové rýhy a má celkový omlazující efekt.

Jak to funguje?

Zákrok provádí korektivní dermatolog, jak tomu bývá v moderní estetické medicíně zvykem. Jde o  tvarování vašeho obličeje. Výplně, které se do kůže injekčně zavedou, mohou při správné znalosti anatomie proměnit celou tvář přesně k požadovanému výsledku.

Efekt softliftingu trvá zhruba 9 až 12 měsíců, což lze považovat za výhodu, na rozdíl od plastické chirurgie, kdy vám například facelifting vyhladí vrásky a pozvedne kontury, ale již nevratně. Softlifting si můžete dopřát opakovaně, když se již kyselina hyaluronová vstřebá.  

Je třeba se bát?

Vůbec ne. Jak bylo právě psáno, můžete dokonce i změnit názor a časem bude vaše tvář jako dřív, bez následků. S procedurou softlifting ale vaše tvář krásnější a svěžejší vzhled.

Softlifting je díky nanesení anestetiky bezbolestný, trvá zhruba půl hodiny a nečekají vás žádná speciální omezení. Výsledek je patrný ihned, s postupným efektem novotvorby kolagenu a elastinu.

Nicméně…

Jako u každé důležité záležitosti si dejte pozor, komu se svěříte do péče. Kromě samotného modelování jde i o správný výběr typů použitých výplní. Ty mohou být různé a nejlepších výsledků se dosahuje zpravidla tehdy, pokud se výplně kombinují pro různé části obličeje. Pro perfektní výsledky zkrátka potřebujete zkušeného odborníka.

A takové najdete na estetické klinice Altos v Praze. V rámci nezávazné konzultace se získáte informace o zákroku a dle vlastního zvážení se můžete rozhodnout podstoupit ho. Věřte, že softlifting je vyhledáván i našimi celebritami.

  Jak práce v bance ovlivňuje náš šatník

Post by admin

Comment(0)