- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiAtraktivní bydlení v Praze 4 - Michle

Atraktivní bydlení v Praze 4 – Michle

-

- Komerční sdělení -aktuality

Slyšeli jste už o nových bytech v Michli? Nacházejí se v rezidenci Hadovitá a splňují podmínky toho nejmodernějšího bydlení. V této čtvrti najdete zkrátka všechno ke spokojenému životu. Aktivní vyžití, klid a zelenou přírodu. K dispozici tu jsou ale i všechny další benefity městského bydlení. Michle je charakteristická tím, že je tu všechno velmi blízko, ale zároveň daleko od rušného centra velkoměsta.

Nová rezidence Hadovitá

Nejnovější byty v Praze 4 nově vznikají přímo na Michelské stráni. Jméno „Hadovitá“ získala ulice díky svému hadovitému tvaru. Co tato atraktivní část Prahy 4 nabízí? Navštívit můžete řady obchodních center (včetně toho největšího OC Chodov), kvalitní restaurace a také sportovní centra. To je velkým plusem v době, kdy je zdravý životní styl tolik populární. V blízkosti rezidence Hadovitá se nachází například velmi oblíbený fitness/wellness Balance Club Brumlovka. Dojít je možné sem i pěšky. Kamkoliv dál máte kousek od domova přistavěné MHD.

Praha 4 – Historie i kultura

Michle je zároveň také velmi zajímavé místo po stránce historické i kulturní. Psaly se tu dokonce České dějiny. V místním Kunratickém lese zemřel král a jeho tehdejší majitel Václav IV. Podle legend dokonce ve chvíli, když se dozvěděl o husitském pustošení Prahy. Samotný les nyní funguje jako příjemný prostor pro procházky nebo jízdu na kole. Zkrátka aktivní rekreaci. Najít v něm můžete řadu označených i neoznačených cest, dětské hřiště a dokonce také Mini zoo.

Jednou z historických památek Prahy 4 je takzvaná Chodovská tvrz. Známá je svým okrouhlým tvarem. Dnes je důležitým kulturním bodem pro celou Prahu. Zajímavé je, že byla postavena již v 13. století. Až v 90. letech pak došlo k rekonstrukci celé budovy.

Zajímavá vás více o možnosti žití v pražské Michli? Přejděte na webové stránky https://www.rezidencehadovita.cz/.

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje