- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyKolik řečí umíš, tím lépe se ti pracuje!

Kolik řečí umíš, tím lépe se ti pracuje!

-

- Komerční sdělení -aktuality

Buďme k sobě navzájem upřímní – znalost cizích jazyků je v dnešní době základ. Jen málokdo se bez ní obejde. Přesto celková jazyková vybavenost Čechů není na příliš vysoké úrovni. Důvodů pro to je více. Neochota se učit novým věcem, nepochopení fungování jazyka, nedostupnost materiálů… Naštěstí se nabízí řešení přijatelné pro všechny – jazykové kurzy v Brně!

Základem brněnských jazykových kurzů je možnost vybrat si z více jazyků. Podle toho, jaký jazyk zaměstnanci nejvíc využijí, si můžou zvolit konkrétní kurz. Nejrozšířenějšími stále zůstávají jazykové kurzy angličtiny. Ať už s angličtinou teprve začínáte nebo se jí věnujete delší dobu a základy znáte, stále se v kurzech můžete naučit spoustu nových věcí. Náplň kurzů se pochopitelně liší podle toho, jaká je vaše úroveň znalosti anglického jazyka.

Mezi další oblíbené a stále využívanější jazyky patří kurzy němčiny, ruštiny, francouzštiny či španělštiny. Výhodou kurzů je, že se do nich člověk může zapsat v každém věku. Aktivně pracující ocení krátkodobější kurzy, studenty těsně po maturitě více zaujme pomaturitní studium cizích jazyků. Během jednoho roku studia výrazně prohloubí své znalosti a jsou lépe připraveni na následné případné studium na vysoké škole.

Studenti nejsou jediní, komu přijdou jazykové kurzy vhod. Ocení je každá firma, která usiluje
o to expandovat do zahraničí
nebo navázat kontakty se zahraničními podniky. Čím více zaměstnanců bude na dobré úrovni ovládat cizí jazyk, tím je větší šance, že se český podnik zvládne prosadit v zahraničí.

Každá zahraniční firma bude raději spolupracovat s lidmi, s kterými se bez problémů domluví, než s někým, kdo není schopen jim porozumět. Bezproblémová komunikace je v tomto případě základem úspěšné spolupráce.

Jazykový kurz je to pravé pro vás, pokud máte ambice prohloubit své znalosti a rozšířit svou činnost i na zahraničí. Ne nadarmo se říká, že znalost jazyků otevírá dveře do světa. Tak nečekejte dlouho a vstupte do nich, než vás předběhne někdo jiný!

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje