- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiČeši objevují nákupy pomocí slevových kupónu

Češi objevují nákupy pomocí slevových kupónu

-

- Komerční sdělení -aktuality

Milujeme slevy. Kolem nás jich je ale stále čím dál víc, a přitom nám nic nového nenabízejí. Letáky supermarketů nás lákají na slevy, které vůbec nechceme a televizní obrazovky nám vnucují produkty, které bychom si normálně nekoupili.

Nová éra slevových kupónů

Už vám v e-mailu přistál nějaký slevový kupón? To asi každému. Většině z nás se také stalo to, že nám slevový kód přišel týden po tom, co jsme produkt koupili. To už se vám ale nestane. Díky exkluzivnímu portálu OnlineKupony.cz si můžete vyhledat kupóny na slevy před tím, než nakoupíte a můžete tak využít celý potenciál nabízených slev.

 

Slevy každý den

Portál OnlineKupony.cz za vás sbírá všechny slevové kódy a vy tak nemusíte procházet desítky e-mailů, abyste si mohli nakoupit. Všechny slevové kupóny máte na jednom místě a jednoduše vyhledatelné podle obchodů, kategorií nebo konkrétních produktů. Každý den vám přináší nové slevy z online nabídek i tištěných letáků. Žádná sleva vám tedy neuteče.

Všechny oblíbené e-shopy

Češi častěji a více nakupují na internetu. Stále oblíbenější jsou e-shopy a slevové kupóny do Kasa, Alza,  Tchibo, slevy na Bonprix nebo třeba Tescoma. Do všech těchto obchodů naleznete na portálu OnlineKupony.cz slevové kupóny a akce  pohromadě a dostupné přímo z vašeho počítače.

Všechny kupóny v jednom e-mailu

Chcete pořád dostávat slevové kódy do vaší e-mailové schránky? To není ale vůbec žádný problém. Můžete se přihlásit k odběru nejnovějších slev. Všechny kupóny tak budete mít ve vaší schránce společně s tajnými nabídkami přístupnými jen pro věrné zákazníky.

20% sleva na celý sortiment, 100 Kč sleva, poštovné zdarma, sleva 600 Kč na daný produkt nebo sleva 30 % na vybrané zboží. Přesně takovéto slevy a mnoho dalších kupónů do největších českých e-shopů každý den. Vše na jednom místě. Všechny slevové kódy přístupné z vašeho počítače.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

PR-články.cz

e-Zena.cz

MetSo.cz

Mohlo by se vám líbit

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak si zabezpečit pasivní příjem do důchodu – tipy na získání pasivního příjmu

Pasivní příjem jsou vydělané peníze, které člověk získá bez práce. Tento způsob příjmu je cestou k finanční svobodě, a...

Už jste četli?

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek....
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje