Milujeme slevy. Kolem nás jich je ale stále čím dál víc, a přitom nám nic nového nenabízejí. Letáky supermarketů nás lákají na slevy, které vůbec nechceme a televizní obrazovky nám vnucují produkty, které bychom si normálně nekoupili.

Nová éra slevových kupónů

Už vám v e-mailu přistál nějaký slevový kupón? To asi každému. Většině z nás se také stalo to, že nám slevový kód přišel týden po tom, co jsme produkt koupili. To už se vám ale nestane. Díky exkluzivnímu portálu OnlineKupony.cz si můžete vyhledat kupóny na slevy před tím, než nakoupíte a můžete tak využít celý potenciál nabízených slev.

 

Slevy každý den

Portál OnlineKupony.cz za vás sbírá všechny slevové kódy a vy tak nemusíte procházet desítky e-mailů, abyste si mohli nakoupit. Všechny slevové kupóny máte na jednom místě a jednoduše vyhledatelné podle obchodů, kategorií nebo konkrétních produktů. Každý den vám přináší nové slevy z online nabídek i tištěných letáků. Žádná sleva vám tedy neuteče.

  Obdarujte své blízké na Vánoce chytrými pomocníky od Braun!

Všechny oblíbené e-shopy

Češi častěji a více nakupují na internetu. Stále oblíbenější jsou e-shopy a slevové kupóny do Kasa, Alza,  Tchibo, slevy na Bonprix nebo třeba Tescoma. Do všech těchto obchodů naleznete na portálu OnlineKupony.cz slevové kupóny a akce  pohromadě a dostupné přímo z vašeho počítače.

Všechny kupóny v jednom e-mailu

Chcete pořád dostávat slevové kódy do vaší e-mailové schránky? To není ale vůbec žádný problém. Můžete se přihlásit k odběru nejnovějších slev. Všechny kupóny tak budete mít ve vaší schránce společně s tajnými nabídkami přístupnými jen pro věrné zákazníky.

20% sleva na celý sortiment, 100 Kč sleva, poštovné zdarma, sleva 600 Kč na daný produkt nebo sleva 30 % na vybrané zboží. Přesně takovéto slevy a mnoho dalších kupónů do největších českých e-shopů každý den. Vše na jednom místě. Všechny slevové kódy přístupné z vašeho počítače.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

PR-články.cz

e-Zena.cz

MetSo.cz

Comment(0)