- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiDnešní tátové

Dnešní tátové

-

- Komerční sdělení -aktuality

Jak se změnil dnešním mužům svět

Muži z generace našich otců, dědů se převážně výchově malých dětí moc nevěnovali. Přišli z práce, koukli na usínající děti, snědli večeři a usedli k televizi. Plínu viděli jen když prošli kolem nemluvněte, první jídlo, které dítěti podali byl nejspíš párek s chlebem na chatě.

Dnešní muži, tatínkové i dědové

Dnes je to pro muže v mnoha ohledech jiné. Jsou stále nuceni pracovat a tím pádem i zajistit rodinu, ale na druhé straně se očekává, že pomohou i v domácnosti a postarají se o drobotinu. Asi je to i spravedlivé v době kdy se ženy vracejí do práce po několika málo týdnech nebo měsících po porodu. V dnešní době rodina funguje jako firma. Jsou jisté zásady, úkoly, požadavky , ale i láska a vzájemná podpora. Rozdělení práce na ženské a mužské není zas tak strikní, jen se musí stanovit a udělat společné kompromisy. Někdy to není zcela jednoduché, mateřství nám změní život i pohled na něj. Odměnou je však spokojená ratolest a pokukování nad postílkou spícího miminka.

Stále více se setkáváme i s muži na rodičovské dovolené. Není jich zatím moc, ale už to jsou první vlaštovky. Mnozí zastávají názor, že by byla škoda nechat si utéct dětství svých dětí a dát přednost karieře. Vzdají se svých koníčků a věnují se dětem tak jak je to ve většině případů u žen na jejich místě.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

e-Žena.cz

MetSo.cz

40plus.cz

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje