Jaro je v plném proudu. Zpívají ptáci a ulicemi se rozlévá vůně kvetoucích šeříků. Slunce začíná příjemně hřát a volné dny lákají k procházkám. Míříte-li do lesa, asi si vystačíte i s odrbanými džínami a teniskami. Ale zejména dámy začnou propadat panice, když vytřídí zimní věci, oblečení, které už se jim nelíbí, nebo je už vyšlé z módy, a ve skříni jim zbude jen pár dle nich nositelných kousků.

Na jaře se každá z nás chce cítit krásně a přitažlivě. Venkovní teploty přímo nahrávají tomu, vzít si šaty nebo sukni a obout si vysoké podpatky, které zdůrazní dlouhé nohy, přinutí nás chodit ladně, rovně a hlavně nespěchat. Sukně i dámské lodičky lákají pohledy mužů, kteří se často hned na jaře schovávají za sluneční brýle, aby mohli dámy nerušeně obdivovat.

Romantika i dělání ramen

Móda se mění každou sezónu a občas je obtížné se orientovat v tom, co je právě in. Letos na jaře módní návrháři radí: ukažte ramena! Do módy se totiž vrací vše, co ukáže krásný ženský dekolt, šíji a oblou křivku ramen. Šaty evokující módu prosluněných jižních zemí, eleganci a sex-appeal tanečnic flamenka, s rafinovaně spadlým jedním nebo oběma rameny. V kurzu jsou rovněž volány, jak ve výstřihu, tak i na rukávech. Ani s asymetricky střiženými šaty totiž letos nešlápnete vedle.

  Správná pravidla saunování jsou jen ta vaše. Inspirujte se finskými

Je-li to vše na vás až příliš odvážné, klidně zvolte šaty romantičtěji laděné. I letos, stejně jako v předcházejících sezónách, najdete v obchodech šaty s krajkou, něžné letní modely s květinami nebo jemným vzorem. A pokud se vám podaří sehnat šaty s květinovou výšivkou, budete navíc vypadat jak z přehlídkového mola značky Gucci.

Doplňky dle nálady

Jaro přeje barvám a tak se jich nebojte, kabelky i boty mohou zářit. Velké tašky v nudné černé nebo šedé barvě nechte na nákup nebo do práce, a pořiďte si pro radost pár jednoduchých menších kousků, třeba v žluté, lososové nebo modré. A stejně jako u šatů, i u kabelek můžete najít květinové vzory, ať už vytlačené v kůži, nebo jako potisk. Boty pak zvolte jednodušší, letos jsou in páskové sandály na vysokém podpatku. Hodně je vidět pudrově růžová a tělová barva, boty v této barvě totiž nohy prodlouží až do nebe. Na večerní party se pak nebojte ani odvážnějších modelů s metalickým odleskem.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

PRwebs.cz

Profi-clanky.cz

Profolio.cz

Related post

Zprávy

Overaly vedou jak během plesů, tak v létě

Móda a Styl

Milujete kabelky? Podívejte se na e-shop www.kabelkyatasky.cz!

Trendy

Cross body kabelky jsou v kurzu

Comment(0)