- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyBlíží se období karnevalů, buďte připraveni

Blíží se období karnevalů, buďte připraveni

-

- Komerční sdělení -aktuality

Období mezi Vánocemi a Velikonocemi je v kalendáři vyplněno masopustem. Kdo by neměl rád toto karnevalové období?

Maškarní jste jistě navštěvovali již jako malé děti, ale s věkem se této zábavy nemusíte v žádném případě vzdávat. Karnevaly nejsou jen pro děti, ale pořádají se různé karnevalové plesy a akce pro dospělé, kde si užijete spoustu zábavy.

Kde sehnat karnevalové kostýmy?

Na výběr máte z několika možností. Pokud jste šikovní a máte na to čas, můžete si kostým vyrobit sami, doma. Pokud máte času méně, nebo nejste tak zdatní, tak si můžete kostým buď pronajmout nebo zakoupit. V případě karnevalových kostýmů platí, že mnohdy je levnější si kostým zakoupit než půjčit.

Kdy se karnevalové kostýmy půjčují nejčastěji?

Karnevalové kostýmy se ve velkém půjčují již na oslavu konce roku, kdy se pořádají různé zábavné večírky a nemohou zde chybět maškarní kostýmy. Přeci jen jsou tyto oslavy spojeny s legrací, tak proč si to pořádně neužít například v kostýmu Sněhurky, Elvise, Rytíře či Hradní paní? Konec roku je pro tentokrát již za námi, věříme, že jste si ho užili dle svých přestav a nyní nás snad nejčastější důvod k nákupu karnevalových masek, období karnevalů. Poradíme vám, s jakými kostýmy zcela jistě nešlápnete vedle.

kostýmy1

Karnevalové kostýmy pro děti

U malých slečen vedou kostýmy princezen a víl, ale zanedbatelný zájem není ani o včelky či barbíny. Kluci mají zase v oblibě kostýmy pirátů, námořníků či kovbojů. A u těch úplně nejmenších to jsou většinou kostýmy zvířátek.

Karnevalové kostýmy pro dospělé

U žen se těší veliké oblibě kostým Řádové sestry, Břišní tanečnice, Hradní paní, Královny či Čertice. U mužů patří mezi oblíbené masky Papežský kostým, Antický kostým, Arab kostým a také různé kovbojské kostýmy. V nabídkách jsou i kostýmy pro páry. Často využívanými kostýmy pro páry jsou Adam a Eva z ráje, kostým Král a Královna nebo kostým Pirátů.

pirát

Chystáte se s rodinou letos navštívit karneval? Navštivte internetový obchod www.karneval-kostymy.cz, kde naleznete široký výběr karnevalových kostýmů pro děti i dospělé.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje