- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiAfrodisiaka, důležitá součást života

Afrodisiaka, důležitá součást života

-

- Komerční sdělení -aktuality

Afrodisiaka jsou látky, které zlepší váš sexuální život, orgasmus, navodí vám sexuální touhu a zlepší výkonnost muže i prožitek ze sexu. Afrodisiaka byla důležitou součástí života již ve starověku. Na jejich výrobu byly využívány nejrůznější látky. Jako afrodisiaka využíváme také nejrůznější pochutiny.

Afrodisiaka
Afrodisiaka

Přírodní afrodisiaka

Jistě máte doma aromatické látky jako je vanilka, skořice, muškátový oříšek či zázvor. Jistě často konzumujete celer či chřest. Mezi tyto dobrůtky, které zlepší váš sex patří také dýňová semínka, vlašské ořechy a nejrůznější vitamíny a minerály. Pánevní oblast vám prokrví pepř a další ostré koření. Za krále léků na potenci je považován již od dob starověkého Řecka česnek. Touhu po dítěti vám stoprocentně splní avokádo. Mezi nejznámější afrodisiaka patří čokoláda. Po ní zažijete nezadržitelný orgasmus.

Afrodisiaka jsou nezbytnou součástí běžného života

To jak máme kvalitní život, závisí také na naší intimní oblasti a jejím správném fungování. Máte pocit, že to není ono, že se po několika letech vztahu nudíte? Pak sáhněte po některých z přírodních látek. Nemusíte je jen jíst, stačí si přivonět vanilky či kardamonu, skořice a dalších aromat.

Přírodní afrodisiaka lze užívat jako doplněk stravy, které seženeme v obchodech se zdravou výživou i léky dostupné pouze na lékařský předpis. Mnoho potravin, jež jsou afrodisiaky jsou zdraví prospěšné a snad proto mají i takovouto moc. Za vyzkoušení stojí šafrán, červené víno, santal, rukolu a celou řadu potravin. Ujistěte se však v jakých dávkách je máte konzumovat. Nečekejte však zázračnou okamžitou erekci. Je třeba tyto potraviny konzumovat pravidelně a dlouhodobě.

Zaměřte se na zdravou výživu, jezte střídmě a zdravě. Polotovary a těžká jídla sexuálnímu životu příliš nenapomáhají. Zapomeňte na stres. Zabíjíte tím své sexuální libido. Platí to pro muže i pro ženy.

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje