Afrodisiaka jsou látky, které zlepší váš sexuální život, orgasmus, navodí vám sexuální touhu a zlepší výkonnost muže i prožitek ze sexu. Afrodisiaka byla důležitou součástí života již ve starověku. Na jejich výrobu byly využívány nejrůznější látky. Jako afrodisiaka využíváme také nejrůznější pochutiny.

Afrodisiaka

Afrodisiaka

Přírodní afrodisiaka

Jistě máte doma aromatické látky jako je vanilka, skořice, muškátový oříšek či zázvor. Jistě často konzumujete celer či chřest. Mezi tyto dobrůtky, které zlepší váš sex patří také dýňová semínka, vlašské ořechy a nejrůznější vitamíny a minerály. Pánevní oblast vám prokrví pepř a další ostré koření. Za krále léků na potenci je považován již od dob starověkého Řecka česnek. Touhu po dítěti vám stoprocentně splní avokádo. Mezi nejznámější afrodisiaka patří čokoláda. Po ní zažijete nezadržitelný orgasmus.

Afrodisiaka jsou nezbytnou součástí běžného života

To jak máme kvalitní život, závisí také na naší intimní oblasti a jejím správném fungování. Máte pocit, že to není ono, že se po několika letech vztahu nudíte? Pak sáhněte po některých z přírodních látek. Nemusíte je jen jíst, stačí si přivonět vanilky či kardamonu, skořice a dalších aromat.

  Spojení šetrnosti a výkonu i při praní. Co vy na to?

Přírodní afrodisiaka lze užívat jako doplněk stravy, které seženeme v obchodech se zdravou výživou i léky dostupné pouze na lékařský předpis. Mnoho potravin, jež jsou afrodisiaky jsou zdraví prospěšné a snad proto mají i takovouto moc. Za vyzkoušení stojí šafrán, červené víno, santal, rukolu a celou řadu potravin. Ujistěte se však v jakých dávkách je máte konzumovat. Nečekejte však zázračnou okamžitou erekci. Je třeba tyto potraviny konzumovat pravidelně a dlouhodobě.

Zaměřte se na zdravou výživu, jezte střídmě a zdravě. Polotovary a těžká jídla sexuálnímu životu příliš nenapomáhají. Zapomeňte na stres. Zabíjíte tím své sexuální libido. Platí to pro muže i pro ženy.

Related post

Sex, vztahy a rodina

Najděte sílu ho opustit

Poradna

Jak se Vám líbí Váš život? Máte-li touhu, jděte výš!

Články

Pět věcí, které poškozují zdraví

Comment(0)