- Komerční sdělení -zeny
CestováníUbytování v Jeseníkách – hory, které si zamilujete

Ubytování v Jeseníkách – hory, které si zamilujete

-

- Komerční sdělení -aktuality

Jeseníky jsou hory s mnoha přírodními, historickými i technickými poklady. Jsou ideálním místem, které láká na dovolenu po celý rok.

Na jaře a na podzim nebývají teploty tak vysoké, proto je dovolená na v těchto obdobích ideálním časem pro turistiku nebo horské kolo. V létě bývají v posledních letech teploty sice vysoké, ovšem v CHKO Jeseníky, které je z 80 % pokryto lesy a je zde vyšší nadmořská výška, bývají v průměru teploty nižší. Proto pokud se budete chtít ochladit z vyhřátých měst, Jeseníky jsou tím ideálním místem.

Dovolená po celý rok – Ubytování v Jeseníkách

Abyste si mohli užít několikadenní dovolenou v Jeseníkách, je potřeba si zajistit ubytování. Například v  komfortních roubených chalupách Annaberg. Areál se nachází v klidné části obce Kouty nad Desnou, která je ideálně umístěna uprostřed Jesenických hor. Jedná se o nadstandardní ubytování, které je vybaveno vytápěným bazénem, finskou saunou, vířivkou, dětským hřištěm. Ubytování v Koutech nad Desnou je ideálním místem pro ty, kteří chtějí aktivní dovolenou.

http://www.roubenkyannaberg.cz/

Tel.: +420 777 121 043

E-mail: info@ubytovanikouty.com

Ideální místo na dovolenou pro rodiny s dětmi

Roubenky Annaberg, jsou také ideálním místem pro rodiny s dětmi, pro které je zajištěno velké vyžití. K dispozici je zde dětské hřiště. Na výlety s dětmi je možné si zapůjčit dětský vozík za kolo, dětskou sedačku na záda, v zimě také využijete boby nebo sáně. Poté co se vrátíte z výletu, je ideální skočit do vytápěného bazénu. Jeseníky jsou krásným místem na různé výlety, můžete vyrazit nejen za turistikou nebo na kole po okolních zajímavých místech CHKO Jeseníky. V okolí najdete také spoustu atrakcí pro děti, wellness nebo historické a kulturní památky.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje