Jeseníky jsou hory s mnoha přírodními, historickými i technickými poklady. Jsou ideálním místem, které láká na dovolenu po celý rok.

Na jaře a na podzim nebývají teploty tak vysoké, proto je dovolená na v těchto obdobích ideálním časem pro turistiku nebo horské kolo. V létě bývají v posledních letech teploty sice vysoké, ovšem v CHKO Jeseníky, které je z 80 % pokryto lesy a je zde vyšší nadmořská výška, bývají v průměru teploty nižší. Proto pokud se budete chtít ochladit z vyhřátých měst, Jeseníky jsou tím ideálním místem.

Dovolená po celý rok – Ubytování v Jeseníkách

Abyste si mohli užít několikadenní dovolenou v Jeseníkách, je potřeba si zajistit ubytování. Například v  komfortních roubených chalupách Annaberg. Areál se nachází v klidné části obce Kouty nad Desnou, která je ideálně umístěna uprostřed Jesenických hor. Jedná se o nadstandardní ubytování, které je vybaveno vytápěným bazénem, finskou saunou, vířivkou, dětským hřištěm. Ubytování v Koutech nad Desnou je ideálním místem pro ty, kteří chtějí aktivní dovolenou.

  Vezměte rodinu na něco neobvyklého

http://www.roubenkyannaberg.cz/

Tel.: +420 777 121 043

E-mail: info@ubytovanikouty.com

Ideální místo na dovolenou pro rodiny s dětmi

Roubenky Annaberg, jsou také ideálním místem pro rodiny s dětmi, pro které je zajištěno velké vyžití. K dispozici je zde dětské hřiště. Na výlety s dětmi je možné si zapůjčit dětský vozík za kolo, dětskou sedačku na záda, v zimě také využijete boby nebo sáně. Poté co se vrátíte z výletu, je ideální skočit do vytápěného bazénu. Jeseníky jsou krásným místem na různé výlety, můžete vyrazit nejen za turistikou nebo na kole po okolních zajímavých místech CHKO Jeseníky. V okolí najdete také spoustu atrakcí pro děti, wellness nebo historické a kulturní památky.

Post by admin

Comment(0)