- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyOslavte příchod jara s novým smartphonem

Oslavte příchod jara s novým smartphonem

-

- Komerční sdělení -aktuality

Jarní paprsky pomalu probouzí svět okolo nás, všechno se zelená, ptáci zpívají. Jaro je ideální dobou udělat si po dlouhé zimě radost. Co takhle vyrazit na nákup něčeho kovového, tenkého, se zdánlivě nekonečnou výdrží baterie a perfektními rozměry tak akorát do kabelky?

Řeč je o nejnovějším smartphonu Moto M z dílny Lenovo. Má všechno, co dnešní moderní žena může požadovat a především, co opravdu potřebuje. Na první pohled vás upoutá především jeho celokovové tělo v tenkém a elegantním provedení. Zlaté či decentní šedé provedení šasi podtrhne váš styl, ať jste kdekoliv.

Úchvatný vzhled, mimořádný výkon

Vzhled ale rozhodně není jediným trumfem v rukávu tohoto elegána. Díky výkonnému osmijádrovému procesoru budete vždy napřed a bez problémů zvládnete na telefonu surfovat, hrát hry nebo prohlížet soukromé i pracovní maily. Oddělit práci od soukromí vám pomůže také podpora dual SIM, díky které můžete veškeré povinnosti a zábavu spojit v jediném zařízení.

Moto M je také ideální volbou pro všechny milovníky focení. Díky zadnímu 16Mpx fotoaparátu se superrychlým ostřením PDAF a přednímu 8Mpx fotoaparátu se softwarem pro úpravu fotek budou všechny vaše snímky jednoduše perfektní. Prohlédnout si je můžete znovu a znovu na 5,5palcovém Full HD displeji telefonu doplněném o IPS technologii pro jasné a živé podání všech barev. Displej navíc chrání pokročilá nano vrstva, která jej brání před politím nebo deštěm.

Stačí jediný dotyk

Smartphone Moto M můžete automaticky odemykat pomocí otisku svého prstu, takže se ke všem funkcím a obsahu dostanete rychleji. Biometrická čtečka otisků prstů je prakticky umístěna na zadní straně telefonu, takže jej můžete bez průtahů odemknout už při vytahování z kabelky nebo z kapsy kabátu. S heslem tak unikátním jako vy sami se navíc budete cítit mnohem bezpečněji.

Učiňte konec výpravám s nabíječkou. Vyrazte do města, na party, nebo na oběd, volejte, pište, foťte, co hrdlo ráčí. Se svou kapacitní baterií s vámi Moto M bez problémů udrží krok až do večera a ještě déle.

Více informací najdete na www.lenovo.cz

 

Mohlo by se vám líbit

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a jejich světlu trvá tak dlouho, než dosáhne Země, je možné,...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...
- Komerční sdělení -zpravy

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Už jste četli?

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje