Jarní paprsky pomalu probouzí svět okolo nás, všechno se zelená, ptáci zpívají. Jaro je ideální dobou udělat si po dlouhé zimě radost. Co takhle vyrazit na nákup něčeho kovového, tenkého, se zdánlivě nekonečnou výdrží baterie a perfektními rozměry tak akorát do kabelky?

Řeč je o nejnovějším smartphonu Moto M z dílny Lenovo. Má všechno, co dnešní moderní žena může požadovat a především, co opravdu potřebuje. Na první pohled vás upoutá především jeho celokovové tělo v tenkém a elegantním provedení. Zlaté či decentní šedé provedení šasi podtrhne váš styl, ať jste kdekoliv.

Úchvatný vzhled, mimořádný výkon

Vzhled ale rozhodně není jediným trumfem v rukávu tohoto elegána. Díky výkonnému osmijádrovému procesoru budete vždy napřed a bez problémů zvládnete na telefonu surfovat, hrát hry nebo prohlížet soukromé i pracovní maily. Oddělit práci od soukromí vám pomůže také podpora dual SIM, díky které můžete veškeré povinnosti a zábavu spojit v jediném zařízení.

Moto M je také ideální volbou pro všechny milovníky focení. Díky zadnímu 16Mpx fotoaparátu se superrychlým ostřením PDAF a přednímu 8Mpx fotoaparátu se softwarem pro úpravu fotek budou všechny vaše snímky jednoduše perfektní. Prohlédnout si je můžete znovu a znovu na 5,5palcovém Full HD displeji telefonu doplněném o IPS technologii pro jasné a živé podání všech barev. Displej navíc chrání pokročilá nano vrstva, která jej brání před politím nebo deštěm.

  Atraktivní odrážedla pro nejmenší děti

Stačí jediný dotyk

Smartphone Moto M můžete automaticky odemykat pomocí otisku svého prstu, takže se ke všem funkcím a obsahu dostanete rychleji. Biometrická čtečka otisků prstů je prakticky umístěna na zadní straně telefonu, takže jej můžete bez průtahů odemknout už při vytahování z kabelky nebo z kapsy kabátu. S heslem tak unikátním jako vy sami se navíc budete cítit mnohem bezpečněji.

Učiňte konec výpravám s nabíječkou. Vyrazte do města, na party, nebo na oběd, volejte, pište, foťte, co hrdlo ráčí. Se svou kapacitní baterií s vámi Moto M bez problémů udrží krok až do večera a ještě déle.

Více informací najdete na www.lenovo.cz

 

Related post

elektronika

Smartphone Moto M: poklad v prémiovém designu

Partnerství

Potěšte svou lásku valentýnským dárkem Lenovo

Comment(0)