- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiNajděte sílu ho opustit

Najděte sílu ho opustit

-

- Komerční sdělení -aktuality

Nikoho nezranit, hlavně nikomu neublížit a nežádat od někoho příliš mnoho. Toto a další podobné věci si v duchu opakuje většina žen. Vůbec si ale neuvědomují, že ve snaze nikomu neublížit, ubližují především samy sobě. Neděláte to i vy? Nevyhýbáte se rozchodu jen proto, abyste mu neublížila? Neohlížíte se příliš na ostatní, místo toho, abyste udělala to, co sama chcete?

Už zase se slyšíte, jak říkáte: „Já vím, že je nevěrný, panovačný, necitlivý, hrubý, že pije…ale jinak je docela fajn a potřebuje mě.“ Zapomeňte na to. Copak to vážně neslyšíte? Přestaňte ho neustále omlouvat. Je sice hezké, že je docela pracovitý nebo docela hezký, ale co to ostatní? Přestaňte se vymlouvat na praktické důvody, na nesobeckou lásku, povinnosti a závazky. Uvědomte si, že váš partner má více nedostatků, než kladů a najděte si lepšího.

Opustit a jít dál

Rozhodně s partnerem nezůstávejte jen kvůli dětem, pokud nemáte vůbec žádný jiný důvod, proč s ním být. Není pravda to, co si neustále v duchu opakujete. Neplatí, že nějaký táta je pro vaše děti lepší, než žádný táta. Vaše děti ocení především, když vy pro ně budete dobrou matkou a pokud jí nemůžete být vedle svého současného partnera, raději se s ním rozejděte.

Netrestejte se

Přestaňte se cítit provinile. Pamatujte si, že máte právo svého partnera opustit. Nemusíte se cítit vinná, neděláte nic špatného. Uvědomte si, že  konec vztahu není totéž jako jeho začátek. Na začátku se oba partneři musí shodnout, že spolu chtějí být, na konci vztahu stačí, když se jeden z nich vztah rozhodne ukončit. Nečekejte, až váš partner bude s rozchodem souhlasit, je totiž možné, že to byste se taky nemusela dočkat.  Ne každý vztah bohužel končí tak, že se oba partneři shodnout na tom, že už spolu nechtějí být.

Je přirozené, že vám pomyšlení na změnu nahání strach. Rozchod není nikdy nic příjemného. Pro mnoho žen je dokonce snazší, když se partner rozejde s nimi, než když se ony musí rozejít s ním. Pokud už jste ale prohlédla, pokud už vám došlo, že váš partner pro vás není ten pravý, tak to teď nevzdávejte. Najděte odvahu k poslednímu kroku a změňte konečně svůj život k lepšímu. Uvidíte, že se vám vyplatí, pokud budete také jednou myslet sama na sebe.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

40plus.cz

PressExpress.cz

iZprávyDnes.cz

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje