Umělé vánoční stromky si oblíbilo již mnoho rodin. Někteří z vás je možná považujete za něco, co je naprosto zbytečné a nedělá to Vánoce těmi pravými Vánocemi. Umělé stromky, které nabízí dnešní trh, vás ale rozhodně nadchnou. Ještě před několika lety byly v plenkách, dnes už jsou propracované tak, že na první pohled nikdo nepozná, že je váš stromeček umělý.

Pro převažují proti!

Kvalitní umělé stromečky jsou k sehnání v mnoha variantách a velikostech. Výběr je tak bohatý, že nebudete vědět, po čem dříve sáhnout. Umělé stromky můžete totiž sehnat jak metrové, tak klidně dvoumetrové a vyšší! A vybírat můžete například z jedle, borovice nebo velmi tradičního smrkového stromku, který ocení všichni, i ti nejnáročnější. Smrk je jednoduchý, přesto zaručeně přinese do vašeho domova sváteční pohodu.

Ozdoby na vánoční stromeček

Ozdoby na vánoční stromeček

 

Pokud bychom se měli bavit o padání jehličí, tak se nebojte, že byste pod umělým stromkem museli denně zametat. Možná z něj sem tam něco vypadne při jeho stavění a uklízení, ale jinak nepořádek nehrozí. Nespornou výhodou je také to, že do něj investujete jen při počáteční koupi – nemusíte tedy každý rok vybírat nový stromek, řešit jeho dopravu domů a počítat s náklady na jeho pořízení… Umělé vánoční stromečky s vámi mohou být už napořád.

  Profesionální květinářství v Kladně

Ozdobte si i umělý stromeček stylově

Nemusíte se bát, že při koupi umělého stromku bude potřeba pořizovat nějaké zvláštní odlehčené ozdoby – vůbec, umělý stromeček unese tolik ozdob, kolik jen chcete. Pokud chcete však jít s dobou, je na místě popřemýšlet o nových ozdobách, které budou barevně ladit a vytvářet tak příjemnou atmosféru.

vánoční stromeček

Ozdoby na vánoční stromeček

Pro letošní rok je hitem barva sněhově bílá. Rozhodně se tedy nebojte bílých, ale ani stříbrných baněk, řetězů a světýlek! Stále je však ve velké oblibě i barva fialová, kterou můžete s bílou namixovat. Abyste měli jistotu, že všechny ozdoby budou stejné a bude vše perfektní, pořiďte si ozdoby na vánoční stromeček v sadě.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Profolio.cz

Zprávycz.cz

Onlinepraha.cz

Comment(0)