Vdova po bývalém předsedovi vlády Stanislavu Grossovi, který zemřel v dubnu loňského roku ve věku 45 let, se před koncem loňského roku objevila v jedné z reportáží pořadu Topstar. Šárka během rozhovoru jen zářila a není se čemu divit – doprovod jí dělal tajemný blonďatý muž kolem čtyřicítky, který ji po celý průběh reportáže hltal pohledem a velice dobře si rozuměl i s oběma dcerami – Denisou a Natálkou.

Tajemný blonďák už ale tolik tajemný není, a dokonce to není jen tak leda jaký chlapík odvedle, ale moderátor, který dříve působil na TV RELAX Jiří Plincner. Jiří v současné době provozuje svůj YouTube kanál, kde většinu jeho obsahu tvoří pořad „Chyby ve filmech“ či rozhovory s osobnostmi, které byly natočeny ještě pod záštitou TV RELAX v rámci pořadu „Poslední zhasne“. Ačkoliv Šárka na dotazy ohledně svého doprovodu reagovala tím, že se jedná pouze o kamaráda, a že Jirka rozhovory pouze dohazoval a zařizoval, stále se nabízí otázka, zda není Šárka Grossové přeci jen zamilovaná?

sarka-grossova

Ztráta manžela byla obrovským zásahem do života jak Šárky, tak i jejích dcer. Po smrti Stanislava Grosse se rodina dostala i do finančních problémů, bylo třeba vyřešit otázky dědictví a Šárka několikrát vystoupila na veřejnosti, jednak aby vysvětlila fámy o „zmizelém dědictví“, jednak aby popsala své pocity a stavy před smrtí manžela a vyjádřila se o nemoci, která jí takto do života vstoupila.  Podle všeho jsou ovšem všechny z nejhoršího venku – prázdniny trávily společně na Floridě v Miami a za holkami přijeli i jejich přátelé. O jejich spokojenosti vypovídají i snímky, které holky publikují na sociálních sítích. Šárka jednoduše dělá vše pro to, aby se celá rodina po tragické události cítila dobře a byla spokojená. Obě své dcery plně podporuje v jejich koníčcích a aktivitách a nutno podotknout, že holky toho zvládají opravdu mnoho.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Press-News.cz

e-Žena.cz

MetSo.cz

 

 

Svět Ženy Facebook

Related post

Zprávy

Dcery po zemřelém expremiérovi jdou vlastní cestou

Comment(0)