- Komerční sdělení -zeny
Pro ženyZamilovaná Šárka Grossová?

Zamilovaná Šárka Grossová?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Vdova po bývalém předsedovi vlády Stanislavu Grossovi, který zemřel v dubnu loňského roku ve věku 45 let, se před koncem loňského roku objevila v jedné z reportáží pořadu Topstar. Šárka během rozhovoru jen zářila a není se čemu divit – doprovod jí dělal tajemný blonďatý muž kolem čtyřicítky, který ji po celý průběh reportáže hltal pohledem a velice dobře si rozuměl i s oběma dcerami – Denisou a Natálkou.

Tajemný blonďák už ale tolik tajemný není, a dokonce to není jen tak leda jaký chlapík odvedle, ale moderátor, který dříve působil na TV RELAX Jiří Plincner. Jiří v současné době provozuje svůj YouTube kanál, kde většinu jeho obsahu tvoří pořad „Chyby ve filmech“ či rozhovory s osobnostmi, které byly natočeny ještě pod záštitou TV RELAX v rámci pořadu „Poslední zhasne“. Ačkoliv Šárka na dotazy ohledně svého doprovodu reagovala tím, že se jedná pouze o kamaráda, a že Jirka rozhovory pouze dohazoval a zařizoval, stále se nabízí otázka, zda není Šárka Grossové přeci jen zamilovaná?

sarka-grossova

Ztráta manžela byla obrovským zásahem do života jak Šárky, tak i jejích dcer. Po smrti Stanislava Grosse se rodina dostala i do finančních problémů, bylo třeba vyřešit otázky dědictví a Šárka několikrát vystoupila na veřejnosti, jednak aby vysvětlila fámy o „zmizelém dědictví“, jednak aby popsala své pocity a stavy před smrtí manžela a vyjádřila se o nemoci, která jí takto do života vstoupila.  Podle všeho jsou ovšem všechny z nejhoršího venku – prázdniny trávily společně na Floridě v Miami a za holkami přijeli i jejich přátelé. O jejich spokojenosti vypovídají i snímky, které holky publikují na sociálních sítích. Šárka jednoduše dělá vše pro to, aby se celá rodina po tragické události cítila dobře a byla spokojená. Obě své dcery plně podporuje v jejich koníčcích a aktivitách a nutno podotknout, že holky toho zvládají opravdu mnoho.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Press-News.cz

e-Žena.cz

MetSo.cz

 

 

Předchozí článekNajděte sílu ho opustit
Další článekDruhá míza nejen na podzim

Mohlo by se vám líbit

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...
- Komerční sdělení -zpravy

Ratanový nábytek zažívá velký návrat: proč si ho pořídit?

Ratanový nábytek se opět vrací do módy a není proto divu, že se s ním můžeme v interiérech i...

Už jste četli?

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje