- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiDruhá míza nejen na podzim

Druhá míza nejen na podzim

-

- Komerční sdělení -aktuality

Muži kolem padesátky (a někdy i o pár let dřív) v naprosté většině propadnou druhé míze. Projevuje se to různě, ale skoro vždy hrůzně. Nejčastějším projevem je výměna modelu manželky. Do té doby v podstatě spokojené manželství se najednou pro muže stane okovy a láska se promění ve vztah, který ho dusí. Potřebuje se nadýchnout, nejlépe parfému ženy o pár let či jednu generaci mladší, než je jeho zákonná choť.

druhá míza

Jiní muži začnou měnit šatník

Není nic směšnějšího, než chlap středního věku navlečený do trika pro teenagery nebo růžového svetru, z něhož mu vyčuhuje břicho. Decentní rady manželky, zda by nebylo lepší něco jiného, jsou odmítány slovy: „Ty tomu vůbec nerozumíš, to se teď nosí.“ Důrazně nedoporučuji se mu nahlas smát, muži v tomto věku jsou citlivější než dívky v pubertě a vůbec nejvíc se jich dotýká jakákoli kritika jejich úsudku.

Třetím typem jsou sportovci

Gaučový povaleč se promění v pravidelného návštěvníka fitness centra, aktivního cyklistu, nebo dokonce maratonce.  Místo piva ho začnou zajímat iontové nápoje, spalovače tuku a otvírací hodiny místní sauny, pokud možno smíšené.  Pokud si zrovna neuhání infarkt, nechte ho být, sport je zdravý a když to nebude přehánět, neuškodí mu.

druhá míza

Recept na přežití druhé mízy je jediný. Pokud se nechcete rozvádět nebo zbláznit, nechte manžela být. Velmi pravděpodobně ho to dříve nebo později přejde. A pokud vás čekání nebaví, najděte si dobrého advokáta a nenechte se oškubat. Nadšení pro nový vztah manžela rychle přejde, až zjistí, kolik by ho to stálo. A když nepřejde, aspoň na to vy sama nedoplatíte. S druhou mízou mužů se totiž nedá dělat nic jiného, než ji přečkat.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

eKompetence.cz

StyleMag.cz

In-In.cz

Mohlo by se vám líbit

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak si zabezpečit pasivní příjem do důchodu – tipy na získání pasivního příjmu

Pasivní příjem jsou vydělané peníze, které člověk získá bez práce. Tento způsob příjmu je cestou k finanční svobodě, a...

Už jste četli?

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek....
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje