Muži kolem padesátky (a někdy i o pár let dřív) v naprosté většině propadnou druhé míze. Projevuje se to různě, ale skoro vždy hrůzně. Nejčastějším projevem je výměna modelu manželky. Do té doby v podstatě spokojené manželství se najednou pro muže stane okovy a láska se promění ve vztah, který ho dusí. Potřebuje se nadýchnout, nejlépe parfému ženy o pár let či jednu generaci mladší, než je jeho zákonná choť.

druhá míza

Jiní muži začnou měnit šatník

Není nic směšnějšího, než chlap středního věku navlečený do trika pro teenagery nebo růžového svetru, z něhož mu vyčuhuje břicho. Decentní rady manželky, zda by nebylo lepší něco jiného, jsou odmítány slovy: „Ty tomu vůbec nerozumíš, to se teď nosí.“ Důrazně nedoporučuji se mu nahlas smát, muži v tomto věku jsou citlivější než dívky v pubertě a vůbec nejvíc se jich dotýká jakákoli kritika jejich úsudku.

  Zadáno pro feministky, aneb vládneme svým mužům

Třetím typem jsou sportovci

Gaučový povaleč se promění v pravidelného návštěvníka fitness centra, aktivního cyklistu, nebo dokonce maratonce.  Místo piva ho začnou zajímat iontové nápoje, spalovače tuku a otvírací hodiny místní sauny, pokud možno smíšené.  Pokud si zrovna neuhání infarkt, nechte ho být, sport je zdravý a když to nebude přehánět, neuškodí mu.

druhá míza

Recept na přežití druhé mízy je jediný. Pokud se nechcete rozvádět nebo zbláznit, nechte manžela být. Velmi pravděpodobně ho to dříve nebo později přejde. A pokud vás čekání nebaví, najděte si dobrého advokáta a nenechte se oškubat. Nadšení pro nový vztah manžela rychle přejde, až zjistí, kolik by ho to stálo. A když nepřejde, aspoň na to vy sama nedoplatíte. S druhou mízou mužů se totiž nedá dělat nic jiného, než ji přečkat.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

eKompetence.cz

StyleMag.cz

In-In.cz

Related post

Sex Sex, vztahy a rodina

Afrodisiaka, důležitá součást života

Sex, vztahy a rodina

Zadáno pro feministky, aneb vládneme svým mužům

Sex, vztahy a rodina

Najděte sílu ho opustit

Comment(0)