- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiModerní kousky

Moderní kousky

-

- Komerční sdělení -aktuality

Jak víme, jarní období přišlo vhod. Po dlouhé zimě skřípající sněhu a zimních nocí a dní si konečně můžeme vydechnout a začít si užívat jarní sluneční paprsky. Jak víme, každýkrát v roce s jarním obdobím přichází i nová kolekce doplněk a oděvů. Dnes si budeme říkat jaké kousky by Vám neměly chybět v tomto jarním šatníku. Každá z nás ráda nakupuje. Můžeme to nazvat jako příjemný ženský relax a odreagování se.

Plášť

Pláště jsou velmi populární v tomto období. Jak můžeme vědět jaro je nevyzpytatelná a nikdy nevíme jaké počasí bude na druhý den. A proto si třeba pořídit nějaký pěkný plášť. Jako ukázku Vám předvedeme klasický hnědý plášť, který se hodí ke čemukoliv. Klidně můžete sladit modré tmavé džíny k tomu bílé klasické tričko a na závěr aby tento outfit nebyl nudný můžete zvolit luxusní koženou kabelku v béžové barvě. Tento outfit můžete klidně nosit do práce..

Pruhované kalhoty

Tento kousek je opravdu famózní. Nyní se s těmito kousky můžeme setkat v nákupních centrech. Velmi populární jsou hlavně kalhoty s vysokým pasem, které jsou elastické a příjemné na nošení. Tyto kousky se nosily už loni a stále zůstávají IN. Jako ukázku pro Vás jsme si zvolili pruhované kalhoty, které mají jemnou růžovou barvu, která působí romanticky. Rovněž tyto kalhoty zdobí pásek, který tam opravdu sedne. K těmto kalhotám stačí zvolit klasický černý crop top, který zdobí navrchu krajka a takto Vás outfit vyzvedne na luxus. K tomu můžeme zvolit klasické průsvitné lodičky a na závěr zvolíme luxu luxuní růžové kožené psaníčko z Itálie, která dodá outfitu jedinečnost.

Šaty volného střihu

Tyto šaty jsou široké a moderní. Díky nim zakryjí ženské nedostatky a opravdu působí luxusně. Opět tento kousek byl hitem minulého roku a také nyní. V případě pokud se Vám šaty líbí, ale necítíte se dobře ve volném střihu máme pro Vás řešení. Klidně si můžete zvolit černý nebo barevný pásek s velkou kovovou přezkou. Nebo pokud chcete být více originální a jiná zvolte si k těmto šatům koženou bordó ledvinku, kterou si obepne kolem pasu. Výhodu těchto ledvinek je, že slouží jako kabelky na doplňky a hlavně má velkou výhodu, že ji lze nosit i jako pásek. Tato bordó kožená ledvinka dokonale vynikne na pastelově modré barvě a jak můžeme vidět, že k nim dokonale pasuje.

Skládaná sukně

Pro romantické ženy, které se rádi oblékají romanticky přišly na svět i skládané moderní sukně, které jsou dlouhé, nebo tříčtvrteční. Nám osobně se více líbí tříčtvrteční, protože díky nim nám odhalí nohy a ukážou i obuv. Řekněme si každá dáma ráda ukazuje své boty, tak proč je zakrývat? Zvolili sme tuto sukni v silně zelené barvě. Zelená, protože jak víme, jaro je plné výrazných barev a určitě to třeba využít. K této sukni zvolíme klasické černé tričko s krátkými rukávy. Dále pokud se Vám zdá nudný tento outfit zvolte k ní krátkou  vestu zdobenou například kamínky. Na závěr zvolíme černé tenisky s černou koženou cossbody kabelou.

Dámy, doufáme, že jste si i vy našli v tomto článku svůj oblíbený kousek a určitě si jeden z jejich pořídíte.

Zdroj obrázků: www.google.cz

Mohlo by se vám líbit

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především z Japonska a Korey, zapomínáme většinou na to, že za...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...

Už jste četli?

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje