- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyEfektivní výuka angličtiny

Efektivní výuka angličtiny

-

- Komerční sdělení -aktuality

Znalosti jazyků jsou v dnešní době důležité z mnoha důvodů. Jedním z nich je pracovní uplatnění a hodnota na trhu práce. Při hledání zaměstnání mnoho lidí naráží na podmínku znalostí angličtiny. Angličtina je nezbytná zvláště pro ty, kteří chtějí budovat kariéru a ve firemní hierarchii stoupat na vyšší stupínky. Podložené výzkumy říkají, že na pozicích s angličtinou jsou výrazně vyšší platy. Proto se stále více rozmáhají různé kurzy a lekce angličtiny. Problém je v tom, že ne všechny kurzy jsou pro studenty dostatečně přínosné.

Angličtinu se učíme na školách i na specializovaných lekcích. Přesto se mnoho lidí anglicky nedomluví. Hlavním důvodem je špatná metoda výuky. Většina učitelů do nás hustí slovíčka, gramatiku, předpřítomné časy a další pravidla. Kvůli tomu se mnoho studentů učí jazyk léta, a přesto nejsou schopni v cizím jazyce plynule konverzovat.

Chytrá angličtina

Naučit se jazyk je mnohem snadnější než se zdá. Chytrá angličtina je metoda, která využívá učení formou napodobování. Tato metoda je také označovaná jako Imitum a spojuje v sobě vědecké poznatky s multimediálními internetovými technologiemi. Díky tomu mají studenti přístup k zajímavému učivu 24 hodin denně a učení je baví. Základem efektivního využití metody je poslech, četba, představivost a mluvení.

Angličtina pro asistentky

V zaměstnání jsou na nás kladeny stále větší nároky, a to platí především pro asistentky. V mnoha oborech je nutné ovládat angličtinu slovem i písmem. Naštěstí není potřeba trávit hodiny času na seminářích a s lektory. Metoda angličtina bez biflování naučí jazyk každého, a dokonce za pouhý jeden rok. Vše je navíc online a stačí se učit pouhých dvacet minut denně. Tuto rychlou a efektivní metodu ocení všichni zaměstnanci, kteří nemají času nazbyt, a přesto se potřebují v jazyce rychle zdokonalit.

anglictina lekce

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje