Znalosti jazyků jsou v dnešní době důležité z mnoha důvodů. Jedním z nich je pracovní uplatnění a hodnota na trhu práce. Při hledání zaměstnání mnoho lidí naráží na podmínku znalostí angličtiny. Angličtina je nezbytná zvláště pro ty, kteří chtějí budovat kariéru a ve firemní hierarchii stoupat na vyšší stupínky. Podložené výzkumy říkají, že na pozicích s angličtinou jsou výrazně vyšší platy. Proto se stále více rozmáhají různé kurzy a lekce angličtiny. Problém je v tom, že ne všechny kurzy jsou pro studenty dostatečně přínosné.

Angličtinu se učíme na školách i na specializovaných lekcích. Přesto se mnoho lidí anglicky nedomluví. Hlavním důvodem je špatná metoda výuky. Většina učitelů do nás hustí slovíčka, gramatiku, předpřítomné časy a další pravidla. Kvůli tomu se mnoho studentů učí jazyk léta, a přesto nejsou schopni v cizím jazyce plynule konverzovat.

Chytrá angličtina

Naučit se jazyk je mnohem snadnější než se zdá. Chytrá angličtina je metoda, která využívá učení formou napodobování. Tato metoda je také označovaná jako Imitum a spojuje v sobě vědecké poznatky s multimediálními internetovými technologiemi. Díky tomu mají studenti přístup k zajímavému učivu 24 hodin denně a učení je baví. Základem efektivního využití metody je poslech, četba, představivost a mluvení.

  Levné letenky z Prahy

Angličtina pro asistentky

V zaměstnání jsou na nás kladeny stále větší nároky, a to platí především pro asistentky. V mnoha oborech je nutné ovládat angličtinu slovem i písmem. Naštěstí není potřeba trávit hodiny času na seminářích a s lektory. Metoda angličtina bez biflování naučí jazyk každého, a dokonce za pouhý jeden rok. Vše je navíc online a stačí se učit pouhých dvacet minut denně. Tuto rychlou a efektivní metodu ocení všichni zaměstnanci, kteří nemají času nazbyt, a přesto se potřebují v jazyce rychle zdokonalit.

anglictina lekce

Comment(0)