- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiVpusťte do svého domova jaro

Vpusťte do svého domova jaro

-

- Komerční sdělení -aktuality

Zima je úspěšně za námi na nastal čas odhodit zimní lenost a těžkopádnost a vpustit do svých domovů trochu svěžesti a energie. Mnohdy se jedná jen o dobrý nápad, který pomůže proměnit váš možná už trošku okoukaný, nebo potemnělý interiér v jarně vyladěný. Ukážeme vám pár jednoduchých triků.

Je nám jasné, že s příchodem nové sezóny není vždy možné měnit nábytek v bytě, který neodpovídá barevným trendům jara. To ale přeci vůbec ničemu nevadí. Zcela stačí pořídit přehozy nebo potahy v působivých svěžích jarních tónech. Pastelové barvy, rostlinné vzory, vzory květin nebo jednobarevné potahy na křesla, pohovky či přehozy na postel udělají také velmi dobrou službu. Velmi dobře působí i barevné polštáře na pohovce v jednom z klasických barevných odstínů.

Dalším krokem jsou určitě závěsy. Vyměňte těžké tmavé závěsy a okoukané záclony za nové. Zvolte květinové a rostlinné motivy a nebojte se barevnosti. Navíc pro vylepšení vzhledu a pro praktické upnutí závěsů na bocích zdí u oken můžete vybrat i zajímavé úvazy. Co byste řekli podobě ovíjivého šlahounu zelené fazole nebo květinové čelenky?

Je součástí vašeho obýváku knihovna z kovových regálů, ale regály jsou černé, nebo tmavě hnědé? Pouvažujte nad tím, jestli by nemohly změnit barvu. Co je třeba pěkně vyladit do žluta nebo naopak zvolit bílou? Taková knihovnička rozhodně rozzáří celou místnost nebo jí, alespoň dodá svěží duch.  A to samé platí i u židlí. Můžete je natřít třeba na růžovo, na zeleno, nebo na žluto. Nemusíte nutně natírat židle celé, ale stačí jen třeba jejich nohy. 

Už jsme zmiňovali květiny na záclonách, závěsech, ale na závěr tady pro vás máme zajímavý tip. Co byste řekli květině na dveřích? Celoskleněné dveře Sapglass s barevným digitálním potiskem v zelené barvě s motivem květiny je možné usadit do klasické nebo skryté zárubně, zvolit můžete mezi otočným otevíráním nebo posuvem. 

Mohlo by se vám líbit

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především z Japonska a Korey, zapomínáme většinou na to, že za...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...

Už jste četli?

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje