- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyČeský dílenský nábytek

Český dílenský nábytek

-

- Komerční sdělení -aktuality

Společnost POLAK CZ, která funguje na trhu bezmála čtvrt století, vyrábí své produkty výhradně na území České republiky. Tato společnost je známá především díky montovaným skladovacím halám, mimo tuto oblast však realizuje výrobu dílenského nábytku, který vyrábí v moderním závodě na automatizovaných výrobních linkách. Vývojem a výrobou dílenského nábytku se společnost POLAK CZ začala zabývat již v roce 1994. Za dobu své činnosti si společnost vybudovala silné know how a neohrožené postavení v konkurenčním prostředí jednadvacátého století. S tím souvisí i neustálá snaha o poskytování novinek a inovací v daném oboru.

Nábytek do těžkých podmínek provozů

Společnost s ručením omezeným POLAK CZ vyrábí nejširší sortiment dílenského nábytku v České republice. Profesionálně odvedenou práci zlatých českých ručiček oceňují i zahraniční obchodníci, proto POLAK CZ dodává své produkty nejen po celé České republice, ale i do zahraničí, a to prostřednictvím vyškolených obchodních partnerů. Jednou z mnoha výhod dílenského nábytku české společnosti je jeho kompatibilita a vhodnost pro umístění do libovolných provozů a dílen.

Dílenské stoly a ponky

Ze širokého sortimentu dílenského nábytku vyzdvihněme například pracovní stoly do dílny. Tento kus nábytku je nepostradatelný takřka v každé dílně a díky vysoké frekvenci jeho využivatelnosti musí disponovat kvalitou a dlouhou životností. Dlouhou životnost pracovních stolů do dílny zaručuje kvalitní materiál. V nabídce naleznete nejen modulární pracovní stoly a ponky, ale i kontejnerové a mobilní dílenské stolky, jakožto pracovní desky, bohaté příslušenství a nohy dílenských stolů. Objevte kvalitní pracovní prostor i praktické uskladnění příručního nářadí díky dílenským stolům a ponkům.

Vybavte svůj provoz dílenským nábytkem společnosti POLAK CZ.

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje