- Komerční sdělení -zeny
Móda a StylZimní doplňky pro dokonalý outfit

Zimní doplňky pro dokonalý outfit

-

- Komerční sdělení -aktuality

Mnohé ženy nemají zimu zrovna v lásce. Důvodem toho je fakt, že nejde díky huňatému kabátu nebo tlusté zimní bundě vidět jejich outfit, se kterým se hrály celé dopoledne. Co jde vidět, tak jsou jedině doplňky. A to je ostatně to, na co musí ženy během zimního chladného období vsadit. Pod pojmem “doplňky“ si samozřejmě nelze představit jen šperky ze zlatnictví v Ostravě, ale také do zmiňované kategorie spadají i kabelky či čepice a šály. 

Abyste oslnili svým outfitem, i když pod bundou nebo tlustým kabátem jde vidět jenom něco, prozraďme si, na jaké doplňky vsadit, jelikož jsou in. 

Vsaďte na náušnice

Co jde vidět ze zimního outfitu? Rozhodně náušnice! A to i když jsou částečně zahaleny stylovou čelenkou, která je mimochodem dalším doplňkem, který se vyplatí ve své zimní sbírce mít. Nesázejte však na drobné náušnice, daleko lepší jsou náušnice, které jsou visací. I když si možná říkáte, že visací náušnice byly stylové před lety, máte trochu pravdu. Máte však pravdu v tom, že takové náušnice byly stylové před lety, mýlíte se v tom, že nemohou být stylové. Móda se v poslední době inspiruje minulostí, a tak se nemůžete divit tomu, když se visací náušnice zase dostaly do módy. 

Vsaďte konkrétně na náušnice s minerály nebo kameny. I když jsou trochu těžší, je to aktuální kýč, který ostatní zhodnotí opravdu dobře. 

Zaujměte s rukavicemi

V zimním období byste měli vsadit na rukavice. Nejen, že vám zahřejí ruce, ale také vám mohou do jisté míry vyšperkovat váš zimní outfit. V ideálním případě vsaďte na kožené rukavice, které jsou velice elegantní, navíc se hodí k jakémukoli outfitu a jsou taky velice teplé. Jestliže toužíte po ještě stylovějším kousku, doporučujeme rukavice s perličkami. Buď si takové můžete koupit, nebo si perly doma na rukavice klidně našijte. 

A co hodinky?

Ano, máte vybrané rukavice, ale co právě hodinky? Zkuste originální značku hodinek Montblanc, která má tradici přes 150 let a jsou vyráběné ve švýcarském městě Le Locle. Patří mezi luxusní hodinky tradičního švýcarského hodinářského umění.

Mohlo by se vám líbit

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...
- Komerční sdělení -zpravy

Ratanový nábytek zažívá velký návrat: proč si ho pořídit?

Ratanový nábytek se opět vrací do módy a není proto divu, že se s ním můžeme v interiérech i...

Už jste četli?

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje