Určitě jste si všimli velký trend v sukních, milé, jemné, skládané, sukně různých délek, různých barev, ale na jeden styl. Každá žena ji toužila mít ve svém šatníku a ta, která si je koupila, tak si je zamilovala na první pohled a nosila je při každé možné příležitosti. Pokud jste nenosili sukně a této jste podlehli, tak určitě se tato sukně stala vaším oblíbeným kouskem, který si našel ve vaší skříni významné místo. Tento trend pokračuje i v zimě a my vám dnes ukážeme, jaké kožené kabelky k ní nosit.

Malé kožené kabelky

K dlouhé plisované sukni volte určitě malé, přinejhorším střední kožené kabelky. Je to proto, že sama sukně je trochu robustnější, a tak by vaše kvalitní kožená kabelka při ní zanikla. Pokud volíte jemné barvy plisované sukně, tak volte určitě výrazné barvy kožené kabelky a klidně sáhněte i po tmavých barvách, protože tyto barvy sluší každé sukni. Pokud volíte naopak výrazné barvy na vaší sukni, tak bychom byli při barvách střídmější, ideální jsou tmavé a zemité barvy.

Velké kožené kabelky

  20 nápadů na využití kartonových krabic

Velké kožené kabelky bychom volili hlavně ke krátkým plisovaným sukním. Důvod je jednoduchý. Při těchto sukních nebude působit kožená kabelka příliš mohutně, ale naopak vyzní i sukně a také kožená kabelka. Barvy volte podobně jak jsme vám už doporučili výše. Ale nezapomínejte, klidně i experimentujte. Móda je hravá, hrajte se s ní i vy.

Kožené batohy

Klidně můžete k této sukni sáhnout i po koženém batohu . Je to proto, že v současnosti se tento trend, při kterém se k elegantním prvkem, tedy i sukni, nosí sportovní věci. Kožený batoh nese v sobě i prvky elegance. Určitě bychom do takového outfitu nevolili kozačky na vyšším podpatku. Sáhněte po mohutných botách a budete za dokonalou módní divu.

Zdroj obrázků: www.google.cz

Post by admin

Comment(0)