- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyJak získat postavu snů

Jak získat postavu snů

-

- Komerční sdělení -aktuality

Máte v hlavě přesnou představu, jak by měla vypadat vaše postava? Zapracujte na své vysněné postavě a přeneste ji do skutečnosti. Poradíme vám, jak začít a jak najít správnou motivaci. Začněte cvičit ještě dnes.

Motivace je potřeba

Na začátku si položte otázku, co je vaší motivací. Může to být vysněná a vysportovaná postava, nový šatník nebo třeba blížící se svatba. Motivace je jedním z nejdůležitějších kroků, které vás dovedou až k vašemu cíli. Pracujte na ní, připomínejte si ji a klidně si pořiďte motivační diář. Skvěle funguje také nástěnka vizí, kam umístíte své sny, cíle a plány. Nebojte se ji mít tak, abyste na ni dobře viděli i ze cvičební podložky.

Odměnový systém

Zaveďte si při pravidelném cvičení odměnový systém. Dopřejte si v týdnu alespoň jeden až dva dny odpočinku. Může to být víkend nebo také jakýkoliv všední den. V tyto dny nechte svaly regenerovat. I když budete mít chuť opět se vyhoupnout do „sedla“ a užít si jízdu na rotopedu, zkuste jeden den vynechat nebo si dopřát jen krátké a spíš protahovací cvičení. Skvělou možností, jak regenerovat je také masáž nebo sauna.

Kdy a co cvičit

Naplánujte si, co a kdy budete cvičit. Snažte se dodržet určitou pravidelnost. Může to být ranní cvičení, než půjdete do práce nebo naopak večerní cvičení, aby se vám dobře spalo. Vyberte si cvičební pomůcky do domácí posilovny tak, abyste mohli cvičit v kteroukoliv hodinu a v jakémkoliv počasí. U konkrétního sportu myslete hlavně na to, že vás musí bavit. Vyzkoušejte například protahovací jógu, zapojte do svých aktivit i TRX závěsný systém nebo vsaďte na klasiku v podobě běžeckého pásu.

Nezapomínejte na stravu

Stejně jako cvičení je důležitá i strava. Dopřejte si potraviny, které jsou bohaté na bílkoviny, ale také na vlákninu. Díky bílkovinám se vám bude rychleji a snadněji měnit tuk na svaly. Dostatečné množství vlákniny naopak podpoří správné trávení a urychlí váš metabolismus. Zaměřte se na pestrý a vyvážený jídelníček. Vsaďte na čerstvé a sezónní potraviny.

Následně je na vás, zda budete jíst pětkrát nebo třikrát denně. Hlavní je, aby tělo mělo dostatečný příjem potravy, stejně jako vitamínů a minerálů. Pro hubnutí je pak potřeba dodržet i pravidlo, aby byl výdej vyšší než příjem.

Mohlo by se vám líbit

Vysoký cholesterol? Důvody možná překvapí.

18. srpna 2021 Zeptejte se svých blízkých, jestli znají někoho s vysokou hladinou cholesterolu a zda někdo z nich užívá...

Vlasy jako ze salónu díky produktům na vlasy s pokrokovou technologií

Užíváte si návštěvu kadeřnice, kam se však dostanete jednou, dvakrát za dva měsíce a nemůžete si vynachválit objem, se...
- Komerční sdělení -zpravy

Čím se liší pánské hodinky Zeppelin a Casio?

Na trhu jsou tisíce hodinek různých značek. Nároční muži si vybírají pouze kvalitní hodinky, které odpovídají jejich vkusu. Proto...

Už jste četli?

Vysoký cholesterol? Důvody možná překvapí.

18. srpna 2021 Zeptejte se svých blízkých, jestli znají někoho...

Vlasy jako ze salónu díky produktům na vlasy s pokrokovou technologií

Užíváte si návštěvu kadeřnice, kam se však dostanete jednou,...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje